Hades - demoniczny chłopak na gigancie

Hades - demoniczny chłopak na gigancie

Hades - demoniczny chłopak na gigancie
Joanna Pamięta - Borkowska
07.12.2018 13:50

Czyli nowa gra twórców Bastiona.

Podczas The Game Awards 2018 Supergiant Games ogłosiło prace nad Hadesem. Będzie to dungeon crawler zawierający w sobie elementy rogue-like, czyli po polsku symulator awanturnika tłukącego się po podziemiach w tę i nazad.

W tę - na powierzchnię. Nazad - ponieważ śmierć, która będzie często się przytrafiać, za każdym razem cofnie nas do samego początku. Młodzieniec, który jest głównym bohaterem gry, stanie do walki z różnymi bóstwami pochodzącymi z greckiej mitologii.

Hades - Early Access Trailer

Co ciekawe, twórcy zdecydowali się od razu udostępnić tytuł. W sklepie Epic Games grę można kupić w wersji wczesnego dostępu i kosztuje 49,00 zł. Produkcja będzie cały czas udoskonalana i wzbogacana o nowe postacie, broń, moce i lokacje. Na oficjalnej stronie znajduje się zresztą obszerny wpis w języku polskim o specyfice wczesnego dostępu i zasadach korzystania z niego.

Muszę przyznać, że cieszy mnie wieść o Hadesie. Gry Supergiant mają w sobie jakiś trudny do uchwycenia urok. Na szczęście oba ich wysoko oceniane tytuły, czyli Bastion i Transistor, można nadrobić w wydaniu na Switcha.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)