Hack PS3 już w Internecie

Hack PS3 już w Internecie27.01.2010 13:19
Michał Stopa

George "GeoHot" Hotz, człowiek, który ujawnił ostatnio, że złamał zabezpieczenia konsoli PlayStation 3, udostępnił dzisiaj swoją metodę, z pomocą której uzyskał pełne uprawnienia podzespołów konsoli. Jak mówi, jego exploit został chwilowo sprawdzony tylko z wersją 2.4.2 oprogramowania systemowego, ale uważa, że będzie działać z wszystkimi nowszymi wersjami.

Choć zanim na konsoli uda się zrobić cokolwiek użytecznego będzie potrzebne jeszcze dużo pracy ze strony doświadczonych programistów, hack został już sprawdzony przez użytkowników portalu ps2dev.org, którzy potwierdzili, że działa. Sam Hotz z kolei nie sądzi, że będzie nadal pracował nad utrzymywaniem swojej metody przy życiu tak jak przy iPhone'ie. Autor ma nadzieje, że uda się w ten sposób uruchomić scenę homebrew na konsoli.

"Być może uruchomi to scenę PS3, która się zorganizuje i odkryje jak robić coś praktycznego z tym hackiem, jak przy iPhone kiedy wypuszczono pierwsze jailbreaki. Mam życie, którym muszę się zająć i nie mogę nad tym pracować dzień i noc".

fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)