H1Z1: Sony też będzie mieć własne MMO o zombiakach

H1Z1: Sony też będzie mieć własne MMO o zombiakach
marcindmjqtx

10.04.2014 09:39, aktual.: 05.01.2016 15:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejna odpowiedź na popularność DayZ? Ależ nieeee, skąd ten pomysł...

John Smeley, szef studia Sony Online Entertainment, zapowiedział na reddicie (!) nową grę. H1Z1 ma być MMORPG-iem z zombiakami. Tajemniczy wirus, tytułowy H1Z1, zdziesiątkował populację Stanów Zjednoczonych, dużą jej część zmieniając w bezmyślne zombie. Zadaniem graczy będzie, oczywiście, przetrwać.

Od innych podobnych gier H1Z1 ma różnić się tym, że będzie normalnym MMO z tysiącami graczy na serwerze i ogromnym, otwartym światem. Początkowo będzie to bliżej niesprecyzowane "centrum USA", ale ostatecznie SOE chce stworzyć własną wersję całych Stanów Zjednoczonych.

Smeley obiecuje również dużą swobodę w wyborze stylu gry. Będzie można polować na innych graczy i zombiaki, będzie można spróbować życia w roli farmera. Jak dziś każda gra tego typu, produkcja SOE nie obędzie się bez rozbudowanego systemu tworzenia przedmiotów. Gracze będą mogli budować własne domy i nawet całe miasta.

Więcej informacji na temat H1Z1 ma pojawić się w najbliższym czasie. Jeśli jesteście zainteresowani, warto śledzić oficjalną stronę gry. Data premiery nie jest na razie znana. H1Z1 ukaże się na PC i PS4, będzie produkcją free2play.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)