Gwint jeszcze nie wyszedł z bety, ale ma już swój oficjalny turniej

I to nie byle jaki. Zwycięzca zgarnie 60 tysięcy koron. To znaczy dolarów.

Gwint jeszcze nie wyszedł z bety, ale ma już swój oficjalny turniej
Patryk Fijałkowski

CD Projekt RED odrobiło pracę domową. Nie dość, że od kilku miesięcy studio szlifuje balans swojej karcianki za pomocą zamkniętej bety, to jeszcze teraz doprawia kompetytywny aspekt, organizując pierwszy oficjalny turniej Gwinta. Pal licho, że pełna wersja jeszcze nie wyszła. W świadomości graczy już teraz zapisywany jest e-sportowy rodowód.

Obraz

Z pierwszych grup wyjdzie po 16 graczy, a na koniec po dwóch. Finałowa czwórka zmierzy się w finałach z profesjonalistami - Trumpem, LifeCoachem, ppd i Noxiousem. Więcej szczegółów dotyczących harmonogramu znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

NILFGAARD - prezentacja nowej frakcji / GWINT (Gwent: The Witcher Card Game)

Jeśli liczycie na jakieś transmisje, do obejrzenia za pośrednictwem RED-owego twitcha będą tylko same finały, które odbędą się w Katowicach. Studio za pomocą Gwent Challengera chce zachęcić graczy do traktowania Gwinta jak dyscypliny e-sportowej. Jak sami mówią - to, czy gra faktycznie stanie się tytułem turniejowym, zależy przede wszystkim od zaangażowania społeczności.

Obraz

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.