Gwiazda Netflixa dołącza do obsady filmu Gran Turismo. Sony szykuje hit

Gwiazda Netflixa dołącza do obsady filmu Gran Turismo. Sony szykuje hit

Gran Turismo 7
Gran Turismo 7
Źródło zdjęć: © Polygamia
20.09.2022 14:51

Obsada filmu Gran Turismo zaczyna nabierać interesujących kształtów. Nadchodzące dzieło Sony Pictures i PlayStation Productions zyskuje kolejną gwiazdę, która jest doskonale znana widzom Netflixa.

Obsada filmu Gran Turismo konsekwentnie się rozrasta. Sony Pictures oraz PlayStation Productions mogą już na tym etapie "pochwalić się" niezwykle silnym zapleczem aktorskim. Jedną z głównych ról zgarnął David Harbour, znany też widowni jako Jim Hopper z serialu "Stranger Things". Towarzyszyć mu będą: Archie Madekwe i Orlando Bloom. I jak się okazuje, to nie jest ostatnie słowo producentów.

Jak podaje The Hollywood Reporter, do tej doborowej obsady dołącza Darren Barnet, znany z serialu "Jeszcze nigdy...", za który odpowiada Netflix. Barnet odtworzy rolę kierowcy, który zajmuje czołowe miejsce w akademii GT i który nie jest zachwycony tym, że główny bohater – grany przez Archiego Madekwe – może się wybić i zyskiwać sławę.

O jakości nadchodzącej produkcji może świadczyć nazwisko reżysera – jest nim Neill Blomkamp, znany z takich tytułów jak "Dystrykt 9" czy "Elizjum". Fabuła jest oparta na prawdziwych zdarzeniach; jest to opowieść o nastoletnim graczu Gran Turismo, który dzięki umiejętnościom nabytym w grze, wygrał serię konkursów w świecie rzeczywistym. Premierę wyznaczono na 11 sierpnia 2023 r.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)