Guns of Icarus Online po raz drugi na Kickstarterze. Tym razem twórcy chcą rozbudować swoją grę

Guns of Icarus Online po raz drugi na Kickstarterze. Tym razem twórcy chcą rozbudować swoją grę

Guns of Icarus Online po raz drugi na Kickstarterze. Tym razem twórcy chcą rozbudować swoją grę
marcindmjqtx
17.04.2013 11:59, aktualizacja: 05.01.2016 16:15

Guns of Icarus Online zostało stworzone dzięki wsparciu graczy na Kickstarterze. Pół roku po premierze gra powraca na ten serwis.

W lutym ubiegłego roku twórcom Guns of Icarus Online udało się uzbierać ponad 35 tysięcy dolarów na tę grę. Był to całkiem spory sukces, zważywszy zwłaszcza na fakt, iż stało się to jeszcze przed ogólnym szałem na serwis Kickstarter wywołanym przez Double Fine Adventure.

W październiku gra pojawiła się w cyfrowej dystrybucji. Miłośników podniebnych pojedynków steampunkowych sterowców dostali swój wymarzony tytuł.

I tak dochodzimy do dnia dzisiejszego, gdy Guns of Icarus Online... znów pojawiło się na Kickstarterze. Tym razem twórcy zbierają pieniądze na "Adeventure Mode", tryb przygodowy. Więcej opowiadają o tym na poniższym filmiku:

Tym razem założono jednak poważniejszy cel niż ostatnio. By zbiórka doszła do skutku, gra potrzebuje co najmniej 100 tysięcy dolarów na koncie. A właściwie potrzebowała, bo tę kwotę udało się już - w ekspresowym tempie - uzbierać.

Choć... to wcale nie znaczy, że rzeczony tryb przygodowy. Twórcy założyli dość dziwne cele - założone 100 tysięcy dolarów wystarczy na stworzenie "czegoś", ale niekoniecznie do tego. Do "Adventure Mode" potrzeba... 500 tysięcy dolarów.

Ciekaw jestem czy w związku z tym czeka nas za jakiś czas nowa moda - gry, które były już na Kickstarterze będą pojawiać się tam znowu, gdy tylko potrzebne będą "dodatkowe fundusze".

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)