Gungrave G.O.R.E. - bo walki z mafią nigdy za wiele

Gungrave G.O.R.E. - bo walki z mafią nigdy za wiele

Gungrave G.O.R.E. - bo walki z mafią nigdy za wiele
Joanna Pamięta - Borkowska
21.12.2018 13:17

Nowa gra z cyklu Gungrave już za rok!

Zaczęło się w 2002 roku, w erze PlayStation 2. Gungrave studia Red Entertainment może i nie mógł pochwalić się wysokimi ocenami, ale zyskał status kultowego. Szybko też, bo rok po premierze, pojawiła się seria anime na jego podstawie. Swego czasu studio Convergence wykupiło prawa do ekranizacji gry.

Potem pojawiła się kontynuacja w postaci Gungrave: Overdose i Gungrave VR, przy czym ta ostatnia produkcja stanowi prequel do zapowiedzianego w tym roku podczas TGS 2018 Gungrave G.O.R.E.

Pierwszy zwiastun przedstawia tylko głównego bohatera.

Gungrave G O R E • TGS 2018 Trailer • JP • PS4 PS VR

W prace nad nową częścią zaangażowany jest twórca postaci, artysta Yasuhiro Nightow, a Musai jest odpowiedzialny za muzykę. Gra powstanie na silniku Unreal Engine 4, zaś ujrzy światło dzienne dopiero w grudniu przyszłego roku. Węgierskie studio Digic Pictures, znane z tworzenia zwiastunów do takich gier jak Final Fantasy XV, Wiedźmin 3 czy Mass Effect 3, również w Gungrave pokaże, na co je stać.

A o czym będzie traktować tytuł?

Niedawno studio Iggymob przedstawiło nieco obszerniejszy materiał, opowiadający co nieco o fabule gry:

Gungrave Gore - Story Trailer Part 1 | PS4

Głównym przeciwnikiem Miki Asagi oraz Grave'a będzie klan Raven, który produkuje substancję o nazwie SEED, narkotyk, który czyni z ludzi fanatycznych żołnierzy. Takiej paskudy trzeba się oczywiście jak najszybciej pozbyć, ale co, jeśli jeden z głównych bohaterów już zdążył się od niego uzależnić?

Na koniec zachęcam do obejrzenia wystąpienia dyrektora i założyciela Digic Pictures - opowiada nie tylko o historii studia, ale też zdradza co nieco o Gungrave. Wspomina o emocjach i dramatyzmie, którymi przesiąknięta będzie ta produkcja.

DIGIC Video message TGS2018 日本語字幕 ver.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)