Guillermo del Toro będzie robił gry

Guillermo del Toro będzie robił gry29.07.2010 15:59
marcindmjqtx

Guillermo del Toro (na zdjęciu po prawej), odpowiedzialny między innymi za takie filmy. jak Labirynt Fauna i Sierociniec, oświadczył ostatnio, że zamierza pracować także przy produkcji gier. Jakich konkretnie? No właśnie, tu mamy pewien problem...

Del Toro nie chce bowiem zdradzić żadnych szczegółów. Mamy się ich oficjalnie dowiedzieć w ciągu najbliższych tygodni i ma to być "duża sprawa" w "dużej firmie". Hm. Co ciekawe, mają to być "gry", a nie "gra".

MTV Multiplayer spekuluje na temat kilku możliwości. Po pierwsze, przypomina o dawnych plotkach o tym, że del Toro miałby pracować przy grze opartej o Hobbita. Film jest już w produkcji, być może więc twórca Labiryntu Fauna jest jakoś zaangażowany w grową stronę całego przedsięwzięcia.

Po drugie, Irrational Games ma 11 sierpnia zapowiedzieć coś zupełnie nowego. Del Toro pasowałby chyba do twórców Bioshocka...

To jednak tylko niepoparte niczym spekulacje. O co chodzi naprawdę, przekonamy się już niedługo. Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że samym grom praca Guillermo del Toro wyjdzie na dobre.

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)