GTA V w przyszłym roku - dyskusja trwa

Jakub Jatkiewicz

18.07.2009 17:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michael Pachter przewiduje, że GTA V może trafić na rynek już w przyszłym roku. Jesse Divnich, analityk z EEDAR zgadza się z Pachterem co do tego, że piąta część serii na pewno się pojawi, ale raczej nie trafi ona na rynek w 2010 roku, chyba, że Take-Two jest na tyle szalone, że zamierza strzelić sobie gola do własnej bramki.

Zdaniem Divnicha Take-Two nie zdecyduje się na taki krok z kilku powodów. Po pierwsze przyszłoroczny line-up formy jest już niezwykle napięty i wypełniony potencjalnymi hitami, po drugie w przyszłym roku ma się także ukazać Agent, który poległby w bezpośrednim starciu z GTA V.

"Główny zespół deweloperów z Rockstar North skupia się obecnie nad dwoma tytułami, GTA V i Agent. Biorąc pod uwagę opóźnienie oryginalnego GTA IV ciężko jednoznacznie przewidzieć, że kolejna odsłona serii trafi na rynek przed 31 października 2010 roku.

Co więcej, Take-Two w przeciągu kolejnych 12 miesięcy zamierza wyczyścić nasze portfele przy pomocy BioShocka 2, Maxa Payne'a 3, Borderlands, Mafii II, Red Dead Redemption oraz Agenta.

Nie widzę finansowego powodu do dokładania kolejnych tytułów w przyszłym roku fiskalnym, który kończy się 31 października 2010. Dodatkowo, jeśli Agent zostanie wydany w 2010 roku, a GTA V trafi na sklepowe półki w trzy miesiące przed lub tej dacie to rozbije jego sprzedaż".

fot.: Take-Two

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)