GTA V: będzie po polsku czy nie?

Czy będziemy mogli zagrać w polską wersję językową jednej z najważniejszych nadchodzących gier? Sprawdzamy.

GTA V: będzie po polsku czy nie?
marcindmjqtx

04.01.2012 | aktual.: 06.01.2016 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W kilku najpopularniejszych polskich sklepach internetowych z grami pojawiła się już przedsprzedaż Grand Theft Auto 5. Jak wypatrzył serwis Dubscore, w żadnym z wypadków nie jest jednak napisane, by gra dostępna była w polskiej wersji językowej. Jakiś czas temu Rockstar poinformował jednak, że studio Rockstar Lincoln zajmie się tłumaczeniem produkcji tej firmy, w tym na nasz język. Jeśli jednak wierzyć sklepom, tak nie stanie się w przypadku GTA V. Czy faktycznie tytuł ten dostępny będzie tylko po angielsku?

Niekoniecznie. Jak poinformował nas jeden z przedstawicieli sklepów, to tylko spekulacje. Na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji. Rockstar do tej pory nie wydał nic po polsku, więc sklepy powątpiewają w to, że stanie się tak z GTA V, a nie chcą wprowadzać swoich użytkowników w błąd. To nie oznacza, że gra nie zostanie przetłumaczona na nasz język. Ciągle są szanse - zwłaszcza, że akurat z tym producentem nigdy nic nie wiadomo.

Pozostaje mieć nadzieję.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościpolskarockstar
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.