GTA Online niczym Fortnite lub PlayerUnknown's Battlegrounds? Moderzy już próbują

GTA Online niczym Fortnite lub PlayerUnknown's Battlegrounds? Moderzy już próbują

GTA Online niczym Fortnite lub PlayerUnknown's Battlegrounds? Moderzy już próbują
Adam Piechota
08.05.2018 11:53

W Los Santos serwują obiad z kurczaka.

Trzy miesiące temu prezes Take-Two publicznie zapewniał, że jego firma (na razie) nie jest zainteresowana gatunkiem battle royale. „tytuły – nawet naprawdę dobre tytuły – które są pochodną jakiegoś trendu, nigdy nie radzą sobie tak dobrze, jak nieoczekiwane innowacje” - tak mówił, gdy część z nas kiwała delikatnie głową. Rockstar wypuści na jesień prawdopodobnie największy hit roku - Red Dead Redemption 2 - nie musi zatem gonić za trendami (Activision mogłoby od nich czegoś się nauczyć). A może tak naprawdę dobrze znają swoich oddanych fanów i wiedzą, że prędzej czy później ktoś spróbuje ich wyręczyć?

Complex Control 1.0 Trailer - GTAV (Battle/Rogue-Lite)

Poznajcie Complex Control, chwilowo najgłośniejszy mod do GTA Online. Wybierasz jedną z siedemdziesięciu postaci. Będziesz miał do wykorzystania pięćdziesiąt specjalnych umiejętności (zwalnianie czasu, teleportacja). A Twoim zadaniem będzie walka z kolejnymi falami przeciwników, którzy lądują na spadochronach na otaczających Cię ulicach miasta (niestety, sterowanych przez komputer). Walczysz w wyznaczonej strefie tak długo, dopóki nie stracisz życia. Jednego życia, bo śmierć jest permanentna. Brzmi choć trochę znajomo? Jak widać, autorzy modyfikacji luzikiem wymieszali w niej elementy battle royale oraz roguelite’a.

326096215794397810

A tymczasem najlepiej sprzedającą się konsolową premierą na wyłączność jest pozbawione trybu wieloosobowego, mikrotransakcji, przepustki sezonowej i rozszerzeń fabularnych w planach God of War. Jak tu nie czerpać frajdy z obserwowania tego światka i pisania/rozmawiania o nim?

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)