GTA: Chinatown Wars to 168 minut przerywników filmowych dozwolonych od lat 18

GTA: Chinatown Wars to 168 minut przerywników filmowych dozwolonych od lat 1811.01.2009 19:23
GTA: Chinatown Wars to 168 minut przerywników filmowych dozwolonych od lat 18
marcindmjqtx

The British Board of Film Classification to organizacja, która wbrew swej nazwie zajmuje się nie tylko ocenianiem dla jakiej grupy wiekowej odpowiednie są filmy, ale także i gry na terenie Wielkiej Brytanii. Tak się składa, że oceniła już zmierzającą na DS GTA: Chinatown Wars i uznała, że przeznaczona jest tylko dla dorosłych. Wpływ na to miały rzeczy, bez których trudno wyobrazić sobie pełnoprawne GTA czyli przemoc, seks, narkotyki oraz przekleństwa. Motyla noga! O tym, że gangsterska saga na przenośnej konsoli Nintendo nie będzie żadną popierdółką, świadczy też fakt, że w grze znajdzie się aż 168 min. przerywników filmowych. Potwierdzają się zatem słowa Rockstar, że GTA na DS będzie dłuższe niż na PSP, o czym szerzej w w tym wpisie. W galerii znajdziecie też porcję obrazków z gry.

To nie koniec informacji nt Chinatown Wars, niemiecki magazyn N-Zone ujawnił kilka szczegółów dotyczących gry. Większość była znana już wcześniej, ale znalazło się też kilka nowinek:

  • multiplayer on-line oraz tradycyjny
  • wymiana ekwipunku przez Rockstar Games Social Club Support (Osiągnięcia)
  • pojawi się pewien rodzaj czatu
  • cykl dnia i nocy oraz efekty pogodowe (na pewno będzie deszcz)
  • dostęp do rozegranych już misji, misji pobocznych oraz mini gier z naszej kwatery w celu poprawiania swoich osiągnięć - N-Zone uważa, że grafika jest imponująca, a miasto żyje swoim życiem
  • magazyn pochwalił także sterowanie.

Dla mnie szczególnie jedna pozycja z tej listy powinna się pojawić w każdym następnym GTA. Dostęp do już rozegranych misji, to coś czego mi zawsze brakowało, brawo Rockstar. Galeria w rozwinięciu.

Marcin Lewandowski

[via QJ]

326965131114731562
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)