Darmowa gra na Steam. Odbierzesz ją w Żabce

Darmowa gra na Steam. Odbierzesz ją w Żabce19.10.2022 14:16
Steam - odbierz darmową grę
Steam - odbierz darmową grę

Żabka rusza z promocją, dzięki której można zgarnąć gry w zamian za Żappsy. Popularna sieć rozpoczęła współpracę z interentowym sklepem sprzedającym kody do gier. Dzięki niej w łatwy sposób można zgarnąć gry (prawie) za darmo.

Żabka rusza z nową promocją, która skierowana jest do graczy. Każdy może zgarnąć teraz kod na grę na Steam, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wystarczy poświęcić na ten cel zbierane podczas codziennych zakupów w Żabce punkty, czyli Żappsy.

Żappka to aplikacja stworzona dla klientów sieci Żabka. Pozwala ona na gromadzenie Żappsów, czyli specjalnych punktów, które następnie można wymienić na różne korzyści. Najnowsza promocja pozwala na zgarnięcie kodów do aktywacji gier na platformie Steam. Znamy już wszelkie szczegóły gamingowej promocji przygotowanej przez zieloną sieć sklepów.

Aby wziąć udział w promocji, konieczne jest poświęcenie 500 Żappsów. Taką ilość punktów zdobywa się za wydanie na zakupach 125 zł (za każdą wydaną złotówkę klient zyskuje cztery Żappsy). Nie oznacza to jednak, że za 500 punktów można kupić konkretną grę.

Cała promocja polega na tym, że tytuł, który otrzymamy, jest losowy. Za 500 Żappsów należy wygenerować kod w aplikacji Żabki, a następnie przejść na stronę sklepu Gamivo, gdzie można go zrealizować. Po zakupie otrzymamy kod do aktywacji jednej z gier dostępnych w promocji. Łącznie przygotowano siedem tytułów, które można wylosować. Są to:

  • Creepy Tale
  • Deep Despair
  • Deep Dungeons of Doom
  • Devious Dungeon
  • Enclave
  • Gorky 17
  • Septerra Core

Łącznie do rozlosowania trafi aż 8700 kodów. Akcja promocyjna Żabki i Gamivo trwa do końca 2022 r. lub do wyczerpania całej puli gier. Wydacie swoje Żappsy na losowe gry, czy będziecie je raczej trzymać na inną, specjalną okazję?

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)