Gry za darmo od AMD. Trzeba spełnić jeden warunek

Strona głównaGry za darmo od AMD. Trzeba spełnić jeden warunek
17.06.2022 13:56
Forspoken
Forspoken
Źródło zdjęć: © YouTube WildGamerSK

AMD w specjalnej promocji rozdaje gry za darmo. W ramach najnowszej oferty można zgarnąć klucze do takich tytułów jak Saints Row, Forspoken czy Sniper Elite 5.

AMD przygotowało specjalną promocję skierowaną do graczy. W jej ramach możliwe jest zyskanie trzech tytułów w całości za darmo. Aby to osiągnąć, konieczne jest jednak spełnienie pewnego warunku, jakim jest zakup odpowiedniej karty marki Radeon.

Wśród gier, które zostaną udostępnione graczom za darmo, znalazły się takie tytuły jak: Sniper Elite 5, Saints Row i Forspoken. Aby zgarnąć bezpłatny kod do tych produkcji, konieczne jest zakupienie karty graficznej z rodziny Radeon RX 6000. Raise the Game, bo tak nazywa się promocja, oferuje rzecz jasna kody gier na PC.

Szczegóły projektu dostępne są na oficjalnej stronie AMD. Można tam sprawdzić między innymi, które karty obejmuje promocja. Najwięcej zyskają oczywiście ci, którzy kupią najmocniejsze karty. Klienci, którzy kupią karty Radeon RX 67XX, 68XX i 68XX zgarną kody do wszystkich trzech gier.

W przypadku kart Radeon RX 66XX kody będą dotyczyć Forspoken i Saints Row. Za kupno Radeona RX 6500 XT i RX 6400 gracze otrzymają tylko kod do najnowszej odsłony "Świętych".

Promocja Raise the Game potrwa do 14 sierpnia 2022, a kody należy wykorzystać do 13 września 2022.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)