Gry Vivid Games zyskują na popularności w Chinach. Nie musicie zgadywać dlaczego

Jedni tracą, drudzy się bogacą.

Gry Vivid Games zyskują na popularności w Chinach. Nie musicie zgadywać dlaczego
Adam Bednarek

Vivid Games należy do grupy, która na koronawirusie w pewien sposób korzysta. Nie ma w tym rzecz jasna żadnego cynizmu. Po prostu gry polskiego producenta są częściej pobierane.

W komunikacie giełdowym napisano, że od początku lutego zauważono aż 200 proc. wzrost pobrań w Chinach - w porównaniu do stycznia 2020 roku. Również w Europie zwiększyła się w tym czasie liczba ściągnięć (o 25 proc.), a przecież w lutym koronawirus na naszym kontynencie nie był traktowany jeszcze jako poważne zagrożenie.

Możemy się więc domyślać, że o ile w Chinach wraz z uspokojeniem sytuacji liczba pobrań będzie wracać do normy, tak z kolei może wystrzelić w Europie.

Trochę szkoda, że Vivid Games nie podzieliło się konkretniejszymi liczbami. 200 proc. wzrost oczywiście robi wrażenie, ale chciałbym wiedzieć, ile dokładnie "sztuk" pobrano. Może na dokładniejsze analizy przyjdzie jeszcze czas.

Wygranych w okresie przymusowej kwarantanny jest więcej - zyskują przede wszystkim gry sieciowe, który w ostatnim czasie mogą liczyć na większą liczbę użytkowników na serwerach.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościchinyvivid games

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.