Gry toaletowe

Gry toaletowe

Gry toaletowe
marcindmjqtx
29.11.2011 16:49, aktualizacja: 06.01.2016 11:47

Czy chcielibyście grać podczas korzystania z toalety? I nie, nie mam na myśli korzystania ze smartfona w trakcie, erm, czynności wykonywanej w toalecie. Mam na myśli granie "na pisuarze".

Takie rozwiązanie wprowadziła w Wielkiej Brytanii firma Captive Media.

Podczas oddawania moczu mężczyźni muszą celować w trzy punkty w pisuarze (który odczytuje trafienia za pomocą czujnika podczerwieni - spokojnie, nie ma tu żadnej kamery). Nad nim zaś znajduje się monitor wyświetlający punktację (działający na Windowsie 7 i procesorze Intel Atom - toaleta nie toaleta, jakieś standardy trzeba zachować). Po zapięciu rozporka (i umyciu rąk!) można swój wynik przesłać smartfonem na twittera.

Gry mogą być oczywiście różne, rozchodzi się tu o sposób kontroli. A może, hm, kontroler (joystick?).

Urządzenie na razie wprowadzone zostało w kilku barach w południowym Londynie. Jeśli tam się sprawdzi, prawdopodobnie trafi do większej ilości miejsc.

Po co w ogóle coś takiego? Oczywiście po to, by wyświetlać reklamy. Gra - nawet taka - angażuje i pomaga w trafieniu z przekazem do odbiorców.

Co ciekawe, jakiś czas temu podobną "grę" na rynek japoński wypuściła firma Sega. Captive Media utrzymuje jednak, że ich produkt nie ma z tamtym nic wspólnego.

Co o tym myślicie? Zagralibyście w coś takiego? I co na to panie? Czy nie czują się dyskryminowane? W końcu one grać nie mogą...

[za BBC]

327260021354859396
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)