Gry Nintendo będą jedynie pokazywały jak należy je przejść

Gry Nintendo będą jedynie pokazywały jak należy je przejść05.10.2009 16:34
Gry Nintendo będą jedynie pokazywały jak należy je przejść
marcindmjqtx

Swojego czasu dość spore poruszenie wywołała kwestia samoprzechodzących się gier na Wii. Nintendo chciało wprowadzić system, dzięki któremu w trudnych momentach mogli byśmy liczyć na to, że konsola sama przejdzie męczący nas fragment poziomu.

Na stronie New Super Mario Bros. Wii możemy znaleźć opis tej funkcji i zgodnie z nim usługa ta może nie do końca działać tak, jak to sobie wyobrażaliśmy:

New Super Mario Bros. Wii jest pierwszą grą Nintendo, która zawierać będzie dynamiczny system pomocy, który umożliwi nam zobaczenie jak plansza powinna zostać ukończona, jeśli się zatniemy.Wynika z tego, że konsola pokaże nam np. timing skoku w danym miejscu, ale nie wykona go za nas, tak? No prawie. Dalej czytamy, że:

Najlepszą rzeczą w tym trybie jest to, że możesz w dowolnym momencie wkroczyć do akcji, którą widzisz na ekranie.Czyli co, jeśli będę chciał wskoczyć do akcji w ostatnich sekundach planszy, to gra przejdzie się sama, czy nie? Ostatnie zdanie o tym świadczy, ale może jednak nie będzie aż tak prosto. Poczekajmy na pokazanie tego patentu w akcji, póki co nie śmiejmy się z Nintendo, że ich gry będą przechodzić się same. Pośmiejemy się później.

327014163769944343
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)