Gry Nintendo będą jedynie pokazywały jak należy je przejść

Gry Nintendo będą jedynie pokazywały jak należy je przejść
marcindmjqtx

05.10.2009 16:34, aktual.: 14.01.2016 15:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Swojego czasu dość spore poruszenie wywołała kwestia samoprzechodzących się gier na Wii. Nintendo chciało wprowadzić system, dzięki któremu w trudnych momentach mogli byśmy liczyć na to, że konsola sama przejdzie męczący nas fragment poziomu.

Na stronie New Super Mario Bros. Wii możemy znaleźć opis tej funkcji i zgodnie z nim usługa ta może nie do końca działać tak, jak to sobie wyobrażaliśmy:

New Super Mario Bros. Wii jest pierwszą grą Nintendo, która zawierać będzie dynamiczny system pomocy, który umożliwi nam zobaczenie jak plansza powinna zostać ukończona, jeśli się zatniemy.Wynika z tego, że konsola pokaże nam np. timing skoku w danym miejscu, ale nie wykona go za nas, tak? No prawie. Dalej czytamy, że:

Najlepszą rzeczą w tym trybie jest to, że możesz w dowolnym momencie wkroczyć do akcji, którą widzisz na ekranie.Czyli co, jeśli będę chciał wskoczyć do akcji w ostatnich sekundach planszy, to gra przejdzie się sama, czy nie? Ostatnie zdanie o tym świadczy, ale może jednak nie będzie aż tak prosto. Poczekajmy na pokazanie tego patentu w akcji, póki co nie śmiejmy się z Nintendo, że ich gry będą przechodzić się same. Pośmiejemy się później.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)