Gry jednak nie są za krótkie - tylko 40 procent graczy skończyło Assassin's Creed 2

Ileż to razy słyszałem argument, że dzisiejsze gry są za krótkie i zbyt łatwe... Tak więc wygląda na to, że jednak nie są. Ze statystyk Ubisoftu wynika, że drugą część Assassin's Creed skończyło jedynie czterdzieści procent grających.

marcindmjqtx

Informacja pochodzi z danych zbieranych przez serwis Uplay - nie dotyczy więc oczywiście ogółu graczy, ale jedynie tej części, która jest tam zarejestrowana. Zwróćcie na to uwagę - to nie "ci okropni każuale" zaniżają nam statystykę - oni w ogóle raczej nie zadają sobie trudu, żeby z takiego serwisu skorzystać.

To i tak lepszy wynik, niż w przypadku pierwszej części serii - tamtą skończyło jedynie około trzydziestu pięciu procent grających (te dane pochodzą z kolei z serwisu Xbox Live).

To nie pierwszy raz, gdy statystyki donoszą, że mało osób kończy gry. Takie Call of Duty 4 - krótki i prosty tytuł, wydawałoby się - przeszło jedynie 46.5% osób.

Jak więc jest? Czy naprawdę współczesne gry są za krótkie?

[via Joystiq]

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościubisoftassassin`s creed 2

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.