Gry i tylko gry - Twitch nie pozwoli na wykorzystywanie PS4 do publikowania innych treści

Gry i tylko gry - Twitch nie pozwoli na wykorzystywanie PS4 do publikowania innych treści
marcindmjqtx

26.11.2013 14:53, aktual.: 05.01.2016 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gry można streamować, można o nich opowiadać, ale jeśli macie ochotę na stworzenie na PS4 własnego talk-show o ogrodnictwie czy tajnikach ludzkiej anatomii, to możecie o tym zapomnieć.

Ta polityka Twitcha nie dotyczy jedynie PlayStation 4. Także na innych platformach sprzętowych trasmisje wideo muszą dotyczyć tematyki gier. Firma musiała o tym przypomnieć, gdyż użytkownicy PlayStation 4 zaczęli puszczać w świat przekazy na żywo z własnych mieszkań i pokoi za pośrednictwem Twitcha, kamery i aplikacji Playroom. Niektórzy tworzyli własne talk-showy, inni paradowali bez ubrań, a część nie tylko paradowała, ale robiła coś jeszcze... Serwis Gameskinny donosi też o pokazach zażywania narkotyków i publicznym oddawaniu moczu.

To zaalarmowało Twitcha, który wziął się do ostrej moderacji treści, które nie dotyczą gier. Przedstawiciel firmy dodał, że autorskie programy, w których dyskusja toczy się wokół gier także są dozwolone. Identyczne zasady będą obowiązywały na Xboksie One, kiedy streamowanie przez Twitcha będzie już na nim możliwe. W przyszłym roku.

[źródło: Gameskinny, Eurogamer]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także