Grudniowe PlayStation Plus i Games with Gold są…

Grudniowe PlayStation Plus i Games with Gold są…

Grudniowe PlayStation Plus i Games with Gold są…
Bartosz Witoszka
28.11.2019 11:30

… po prostu są.

Koniec miesiąca zbliża się nieubłaganie, a to oznacza, że przyszła pora na porównanie oferty dla subskrybentów Games with Gold i PlayStation Plus. Zeszło miesiąc być obfity w naprawdę świetne tytułu - przypominam, że posiadacze “plusa” jeszcze przez kilka dni mogą dodać Nioha i Outlasta 2 do swoich cyfrowych bibliotek.

PS Plus December 2019 | Titanfall 2 + Monster Energy Supercross | PlayStation Plus

Grudzień pod tym względem jest nieco słabszy, ale hej (jakby to Adam napisał), w końcu to gry “za darmo”, więc i tak warto przynajmniej zerknąć. Przynajmniej na Titanfalla 2, który miał naprawdę dobrą kampanię dla jednego gracza. Niestety, tytuł został wydany w niefortunnym terminie i znalazł się pomiędzy młotem (Battlefieldem 1) a kowadłem (Call of Duty: Infinite Warfare, które mimo dużej krytyki przed premierą i tak zarobiło krocie). Tryb wieloosobowy raczej nie jest już zbyt oblegany, ale może dzięki ofercie Sony odżyje przynajmniej na PlayStation 4.

Z kolei Monster Energy Supercross: The Official Videogame wydaje się… arkadową grą wyścigową z motorami, brudem i wieloma opcjami modyfikacji tras. Warto wspomnieć, że tytuł ma wszystkie oryginalne licencje z zawodów Monster Energy Supercross, tak więc jest to nielada gratka dla fanów tego typu sportów.

Xbox - December 2019 Games with Gold

Games with Gold, jak co miesiąc oferuje graczom dostęp do czterech tytułów, choć jak to zwykle bywa znajdą się lepsze i gorsze produkcje. Na uwagę na pewno zasługuje Jurassic World Revolution, które Joanna w swojej recenzji oceniła na wysokie 4/5. Grę będziecie mogli pobrać na Xboksie One od 16 grudnia do 15 stycznia. Pozostałe tytuły to:

  • Insane Robots dostępne od 1 do 31 grudnia na Xbox One,
  • Toy Story 3 dostępne od 1 do 15 grudnia na Xbox One i Xbox 360,
  • Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD dostępne od 16 do 31 grudnia na Xbox One i Xbox 360.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)