Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Grudniowe PlayStation Plus i Games with Gold są…

Strona głównaGrudniowe PlayStation Plus i Games with Gold są…
28.11.2019 11:30
Grudniowe PlayStation Plus i Games with Gold są…Grudniowe PlayStation Plus i Games with Gold są…
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDoaeGBO

… po prostu są.

bDoaeGBh

Koniec miesiąca zbliża się nieubłaganie, a to oznacza, że przyszła pora na porównanie oferty dla subskrybentów Games with Gold i PlayStation Plus. Zeszło miesiąc być obfity w naprawdę świetne tytułu - przypominam, że posiadacze “plusa” jeszcze przez kilka dni mogą dodać Nioha i Outlasta 2 do swoich cyfrowych bibliotek.

Grudzień pod tym względem jest nieco słabszy, ale hej (jakby to Adam napisał), w końcu to gry “za darmo”, więc i tak warto przynajmniej zerknąć. Przynajmniej na Titanfalla 2, który miał naprawdę dobrą kampanię dla jednego gracza. Niestety, tytuł został wydany w niefortunnym terminie i znalazł się pomiędzy młotem (Battlefieldem 1) a kowadłem (Call of Duty: Infinite Warfare, które mimo dużej krytyki przed premierą i tak zarobiło krocie). Tryb wieloosobowy raczej nie jest już zbyt oblegany, ale może dzięki ofercie Sony odżyje przynajmniej na PlayStation 4.

bDoaeGBj

Z kolei Monster Energy Supercross: The Official Videogame wydaje się… arkadową grą wyścigową z motorami, brudem i wieloma opcjami modyfikacji tras. Warto wspomnieć, że tytuł ma wszystkie oryginalne licencje z zawodów Monster Energy Supercross, tak więc jest to nielada gratka dla fanów tego typu sportów.

Games with Gold, jak co miesiąc oferuje graczom dostęp do czterech tytułów, choć jak to zwykle bywa znajdą się lepsze i gorsze produkcje. Na uwagę na pewno zasługuje Jurassic World Revolution, które Joanna w swojej recenzji oceniła na wysokie 4/5. Grę będziecie mogli pobrać na Xboksie One od 16 grudnia do 15 stycznia. Pozostałe tytuły to:

  • Insane Robots dostępne od 1 do 31 grudnia na Xbox One,
  • Toy Story 3 dostępne od 1 do 15 grudnia na Xbox One i Xbox 360,
  • Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD dostępne od 16 do 31 grudnia na Xbox One i Xbox 360.
bDoaeGBp

Bartek Witoszka

bDoaeGCf