Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Grid dojedzie z niewielkim opóźnieniem

Strona głównaGrid dojedzie z niewielkim opóźnieniem
04.07.2019 18:00
Grid dojedzie z niewielkim opóźnieniem
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz
bDKeWErW

Powód? Nie pytajcie...

bDKeWErp

Adam żartował z tytułu jako pierwszy, więc przejdę od razu do sedna. Grid został zaprezentowany po raz pierwszy maju. Początkowo zakładano, że jego premiera odbędzie się we wrześniu, ale teraz okazuje się, że twórcy nie dowiozą produktu na wyznaczony wcześniej czas. Na blogu Codemasters pojawił się wczoraj wpis informujący o przeniesieniu daty wydania na 11 października bieżącego roku. Zmiana dotknęła wszystkie platformy, na których gra miała się pojawić. Jest to o tyle istotne, że Grid zawita także na Google Stadia, ale dopiero w przyszłym roku.

Dla posiadaczy ostatecznej edycji wciąż istnieje możliwość wzięcia udziału w wyścigach przed premierą tytułu. Od 8 października będzie dostępny dla nich wczesny dostęp gry. Pod płaszczem podziękowań za otrzymanie wielu nominacji i nagród za tegoroczne E3, w tym "Best Racing Games" od portali GameInformer i DaulShockers, studio wyjaśniło powody opóźnienia. Uwaga, to będzie dobre, głównym powodem jest zapewnienie dodatkowej ekspozycji, z której deweloperzy bardzo się cieszą. Nie żartuję.

GRID | Chevrolet Corvette C7.R @ Brands Hatch | WIP Gameplay

Na koniec twórcy dodali, że do premiery zostało już niewiele czasu, bo tylko trzy miesiące, więc przez najbliższy czas uraczą graczy nowymi szczegółami za pomocą kont społecznościowych. Skoro już przy nich jesteśmy, zostawiam fragment z rozgrywki, w której ktoś dorwał niezłą bestię. Dodam jeszcze kartę na Steamie, która nie została jeszcze zaktualizowana. Przynajmniej nie u mnie. Takie świeżutkie informacje przywiozłem!

bDKeWEsn