Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

GRID 2 wyjechał na dobre

Strona głównaGRID 2 wyjechał na dobre
12.08.2019 15:00
GRID 2 wyjechał na dobre
Tatiana Kowalczyk
Tatiana Kowalczyk
bDKeNBcm

Gra zniknęła ze Steama oraz sklepów PlayStation i Xboksa.

bDKeNBbF

GRID 2, który zadebiutował jeszcze w 2013 roku, nie jest już dostępny w sklepach cyfrowych - ani na PC, ani na konsolach poprzedniej generacji. Podobne losy zresztą spotkały w zeszłym tygodniu Ducktales Remastered (również debiutowało w tym samym roku co GRID2), a ponad dwa lata temu Race Driver: GRID.

GRID 2 - zwiastun premierowy / launch trailer - zobacz więcej na cdp.pl

Nie podano oficjalnych powodów takiego stanu rzeczy, ale możemy się domyślać, że chodzi o wygaśnięcie licencji do samochodów czy muzyki pojawiających się w grze. Jeśli kupiliście grę wcześniej, nie zniknie z waszych bibliotek i normalnie możecie sobie ją nadal pobrać.

GRID | Coming October 2019 [US] | #LikeNoOther

No, a poza tym przecież GRID nie wszystek umrze – 11 października na PC, PS4 i Xboksa One trafi zrebootowana odsłona, której tytuł to, jakżeby inaczej, po prostu GRID. Pierwotnie miał ukazać się 13 września, ale w lipcu Codemasters poinformowało o obsuwie. 8 października będzie można sprawdzić grę we wczesnym dostępie - będzie można ją także ograć na tegorocznym Gamescomie. A w sklepach cyfrowych nadal można znaleźć GRID Autosport.

bDKeNBbH

Tatiana Kowalczyk

bDKeNBcD