GRID 2 rozgrzewa silniki. Wystartuje w przyszłym roku

GRID 2 rozgrzewa silniki. Wystartuje w przyszłym roku08.08.2012 10:04
GRID 2 rozgrzewa silniki. Wystartuje w przyszłym roku
marcindmjqtx

Nie było sensu udawać, że nie wiemy, jaką grę Codemasters zapowiada na pozór tajemniczym filmikiem. Chcieliście GRID 2? No to będziecie mieć. A na razie rzućcie okiem na zwiastun i pierwsze szczegóły.

Grid 2 ma być odpowiedzią na tęsknotę fanów za grą, która skupi się na wyścigu, na adrenalinie pompowanej do krwi kierowcy i na walce o pierwsze miejsce. Bez niepotrzebnych fajerwerków i udziwnień. Stąd na przykład ponad 60 stylów jazdy, sterowanych przez SI zawodników. Ten element mocno wyróżniał już pierwszego Grida, więc skoro będzie jeszcze lepiej...

Codemasters stawia też na różnorodność nie tylko pojazdów, ale i rodzajów wyścigów. W Grid 2 znajdziemy tory uliczne, wyścigi na szutrze, a także zawody na zwykłych, otwartych dla innych użytkowników drogach. Studio ma potężne doświadczenie w tych sprawach, więc nie musimy się obawiać, że któryś z elementów zostanie potraktowany po macoszemu.

Powróci też rzecz jasna funkcja Flashback, pozwalająca cofać czas po niepotrzebnej kraksie, a dzięki RaceNet - usłudze wprowadzonej przy okazji Dirt Showdown - możemy spodziewać się, że Grid 2 rozwinie skrzydła w sieci.

Długo czekaliście na tę wiadomość, więc radość jest zrozumiała. Szkoda, że na grę też jeszcze poczekamy. Do przyszłego roku...

źródło: IGN

Maciej Kowalik

327134758969108759
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)