Greenberg: Xbox 360 ma najwięcej tytułów na wyłączność

Strona głównaGreenberg: Xbox 360 ma najwięcej tytułów na wyłączność
17.02.2010 18:53
Greenberg: Xbox 360 ma najwięcej tytułów na wyłączność
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Cytowaliśmy obszerne fragmenty wywiadu z Robem Dyerem z Sony, który chwalił się, że dzięki większej pojemności płyt Blu-ray twórcy gier mogą zmieścić na nich więcej dodatków, co uczyni wersje gier na PS3 bogatszymi od tych, wydawanych na konkurencyjną platformę. Na odpowiedź Microsoftu nie trzeba było długo czekać.

Aaron Greenber odbił piłeczkę na łamach Official Xbox Magazine:

Żadna inna platforma nie oferuje tyle ekskluzywnej zawartości. Jasne, pojawią się wspaniałe gry na PS3 i szanujemy to, ale naszym celem jest zgromadzić największą liczbę hitów i najwięcej tytułów na wyłączność i chyba jasne, że w tym roku nam się to uda" Potem wymienił pozycje pokazywane na imprezie X10 - Mass Effect 2, Splinter Cell: Conviction, Alan Wake, Crackdown 2, Fable 3 i Halo Reach oraz przypomniał o grach od zewnętrznych deweloperów. Na pewno trzeba doliczyć również Natala i produkcje tworzone z myślą o tym urządzeniu oraz mieć w pamięci, że Microsoftowa definicja ekskluzywności obejmuje również wszystko, co zostanie wydane na Rynku Xbox LIVE.

Jeśli tak podejdziemy do tematu, to może i suche liczby będą się zgadzały, ale czy tak wczesne ogłaszanie zwycięstwa, w roku w którym posiadacze PS3 albo już dostali albo czekają między innymi na: MAG, Heavy Rain, God of War 3, Last Guardian, Agenta, Agency i Gran Turismo 5 jest roztropne? A może Greenberg wie o jakiejś bombie szykowanej przez Microsoft na E3...

327098755080149034
Udostępnij:
Komentarze (0)