Greenberg dolewa oliwy do ognia: Halo 3 sprzedało się lepiej niż tytuły Sony

Greenberg dolewa oliwy do ognia: Halo 3 sprzedało się lepiej niż tytuły Sony10.06.2010 11:44
Greenberg dolewa oliwy do ognia: Halo 3 sprzedało się lepiej niż tytuły Sony
marcindmjqtx

E3 coraz bliżej, nic więc dziwnego, że marketingowcy zaczynają zwoływać swoich wiernych (i darmowych) wojowników klawiatury by nieśli słowo o wspaniałości ich platformy. Tym razem Aaron Greenberg powiedział co nieco o sprzedaży tytułów na wyłączność konkurencji.

Dane prosto z badań (NPD): Halo 3 sprzedało się lepiej niż Resistance 1 + 2, Uncharted 1+2, Killzone 2 i God of War 3 do kupy... wow Co ma na celu to ćwierknięcie? Na pewno jest to przekazanie informacji, że flagowa seria Micorosftu sprzedaje się lepiej niż tytuły konkurencji. Wszyscy jednak wiemy, że poza tym to po prostu podgrzanie atmosfery i wywołanie wojny na forach i w komentarzach. Zresztą, zobaczycie jak dużo osób da się na to złapać.

A o co? O to, że Halo 3 to bardzo popularna w USA gra? O to, że Xboksów 360 jest cały czas więcej na rynku? Że Resistance to nie jest aż tak popularna marka?

Super, gratulacje dla Bungie, że zrobili tak popularną grę. Nie zmienia to faktu, że zarówno Uncharted 2 jak i God of War 3 to dla mnie dużo ciekawsze pozycje.

W każdym razie - fanboje Xboksa 360 - zapiszcie sobie te dane, przyda się przy walce o to, kto miał lepsze wystąpienie na E3, fanboje Sony - już wiecie przed czym trzeba się będzie bronić i szukać kontrargumentów.

I tak aż do kolejnego "przypadkowego" wystąpienia któregoś z działów PR i marketingu.

[via Twitter]

Piotr Gnyp

327274555691895684
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)