Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PlayStation 3 i Games for Windows już w ten piątek!

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PlayStation 3 i Games for Windows już w ten piątek!
13.04.2010 15:38
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PlayStation 3 i Games for Windows już w ten piątek!
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jedna obsuwa wystarczy. Cenega poinformowała, że zgodnie z planem zbiorcze wydanie dwóch dodatków do GTA 4 na PS3 i PC pojawi się w sklepach w piątek. Oczywiście będziecie mogli pobrać je również z PlayStation Network. Jeśli macie jeszcze GTA 4 to na pewno warto zainteresować się nowymi przygodami. W rozwinięciu znajdziecie pełną informację prasową oraz nowy zwiastun (tylko dla dorosłych).

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City - PS3/PC Debut Trailer

13.04.2010, Warszawa - Cenega, oficjalny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech uprzejmie przypomina, że gra Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na komputery PC i konsolę PS3 zostanie wydana przez firmę Cenega już w najbliższy piątek, 16 kwietnia, równocześnie z premierą europejską.

Dwa napakowane akcją epizody będą również do ściągnięcia za pośrednictwem PlayStation Network i Games for Windows  - LIVE 16 kwietnia 2010. Każdy epizod rozgrywa się w tak samo szczegółowym i wciągającym świecie, który sprawia, że Grand Theft Auto IV jest najbardziej docenioną przez krytyków grą wszech czasów. Gracze Games for Windows - LIVE będą mogli doświadczyć 32-osobowego multiplayera i zaawansowanego edytora video. Wszyscy fani gry usłyszą również nowe piosenki na zaktualizowanej ścieżce dźwiękowej w 13 stacjach radiowych nadających w Liberty City, korzystać z „growej” telewizji jak i Internetu.

The Lost and Damned jest mroczną wyprawą do zakątków Liberty City jako wyjęty spod prawa motocyklista, Jonny Klebitz, który walczy by zapobiec rozpadowi swojego gangu. W rozdziale The Ballad of Gay Tony gracze odkryją ekskluzywne nocne życie Liberty City jako Luis Lopez, który próbuje odnaleźć równowagę między opieraniem się pokusie związanej z pieniędzmi i władzą, a lojalnością wobec rodziny i przyjaciół. Oba epizody zawierają nowe samochody i bronie, a każdy z nich dodaje sporo nowych aktywności takich jak walki w klatce, wojny gangów i skoki ze spadochronem z obiektów.

Gra Episodes from Liberty City jest już dostępna na konsolę Xbox 360 , każdy epizod z osobna jest również dostępny za pośrednictwem Xbox LIVE Marketplace.

Więcej informacji pod adresem: www.rockstargames.com/episodesfromlibertycity

326920613258680362
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)