Gran Turismo PSP bez DLC, ale z 800 autami

Gran Turismo PSP bez DLC, ale z 800 autami
marcindmjqtx

15.07.2009 11:16, aktual.: 11.01.2016 17:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czytelnicy bloga PlayStation mogli zadać kilka pytań twórcom Gran Turismo PSP. Teraz przyszedł czas na odpowiedzi i chociaż raczej one Was nie zaskoczą to warto przypomnieć sobie, co znajdziemy w przenośnej wersji symulatora od Polyphony:

  • W kwestii komunikacji pomiędzy GT5, a GT PSP dowiedzieliśmy się tylko, że Polyphony zawsze przekracza granice sprzętowe, więc odpowiedź zapewne brzmi tak. Swoją drogą już wcześniej dowiedzieliśmy się, że Yamauchi chciałby, żeby samochody z jednego GT przenosiły się do drugiego.
  • Mając ponad 800 samochodów Polyphony raczej nie zdecyduje się na wydawanie DLC do Gran Turismo PSP.
  • Nie będzie również zniszczeń, ale jak to zauważył deweloper będziemy mieli 35 torów, które będziemy mogli zabrać ze sobą w podróż.
  • Zignorowano pytanie o Porsche czy Lamborghini, więc zakładam, że ich nie będzie w GT PSP.
  • Na razie nie wiadomo czy będzie demo gry - co prawda deweloperzy chcieliby, ale chwilowo nie ma takich planów, ponieważ priorytetowym jest wypuszczenie GT5 i GT PSP.
  • Na torze będziemy mieli tylko 3 przeciwników, ale uznano, że jest to optymalna liczba do utrzymania najlepszego odczucia z jazdy i jakości na poziomie wcześniejszych Gran Turismo.

Zatem teraz już wiecie, że Gran Turismo PSP będzie ogromne, choć przy okazji mocno ograniczone. Prawdziwe wrażenie ma niby robić grafika w ruchu i model jazdy jak na PSP, ale o tym przekonamy się dopiero w październiku.

[via PS Blog]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)