Gran Turismo 7 z latającą krową. Odkryto zabawny easter egg

Gran Turismo 7
Gran Turismo 7
Źródło zdjęć: © YouTube

17.03.2022 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gran Turismo 7 i latające krowy - co mają wspólnego? Wydawałoby się, że niewiele, ale czym byłyby gry, gdyby nie easter eggi? Twórcy gry połączyli te dwa motywy i to w dość zabawny sposób.

Tak - w Gran Turismo 7 spotkamy latające krowy, a wszystko za sprawą UFO. Zespół Polyphony Digital umieścił zabawny smaczek. By go obejrzeć, należy udać się w konkretne miejsce na trasie Mount Panorama i odczekać kilka minut. W oddali powinien pojawić się statek UFO, który dokona rutynowego uprowadzenia krowy. Warto skorzystać z trybu fotograficznego, który pozwala uzyskać odpowiednie zbliżenie. Gdyby przestawić kolejność słów w nazwie trasy, to uzyskamy "Panorama Mount" i może trochę nawiązuje to do angielskiej wymowy słowa "paranormal".

Dalsze losy tej biednej krowy nie są znane. Może jakiś nieodkryty jeszcze easter egg rzuci więcej światła na ten temat. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to ta sama krowa która zagościła w grze Wiedźmin 3, a konkretniej w zleceniu o nazwie "Zagadka krowy z nieba".

To nie jedyny easter egg, jaki spotkamy w grze. W Gran Turismo 7 możemy natknąć się również na Nessie. Miejmy nadzieję, że społeczność graczy wyłapie kolejne, interesujące smaczki, jakie poukrywali twórcy. Będąc w temacie warto spytać o to, jaki jest wasz ulubiony easter egg?


Gran Turismo 7 zadebiutowało 4 marca 2022 roku na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)