Gran Turismo 7 wygląda jak rzeczywistość. Fotorealizm zachwyca

Gran Turismo 7 wygląda jak rzeczywistość. Fotorealizm zachwyca

Wysoki realizm w Gran Turismo 7
Wysoki realizm w Gran Turismo 7
Źródło zdjęć: © YouTube
Marcin Hołowacz
17.12.2021 15:07

Fragmenty rozgrywki czy nagrania z kamery? Nowy materiał o Gran Turismo 7 pokazuje niesamowitą grafikę i wprowadza graczy w zachwyt. Kazunori Yamauchi, twórca serii Gran Turismo oraz dyrektor Polyphony Digital wszystko wyjaśnia.

Można powiedzieć, że na rynku gier wyścigowych odbywa się pewien wyjątkowy… wyścig, ale pierwsze miejsce będzie miało związek z osiągnięciem szokująco dobrej grafiki. Trwa to już od jakiegoś czasu, lecz twórcy wciąż zachwycają graczy swoimi osiągnięciami. I wygląda na to, że na pierwszy plan wysuwa się Gran Turismo 7.

Wyścig w Gran Turismo 7
Wyścig w Gran Turismo 7 © YouTube

Kazunori Yamauchi chętnie opowiada o tym, że PlayStation 5 po raz pierwszy daje szansę na to, czego seria Gran Turismo poszukiwała od samego początku. Twórcy w końcu mogą osiągnąć namacalny realizm i grafikę do pomylenia z rzeczywistością.

DualSense pozwoli "poczuć" samochody w Gran Turismo 7

Jakby tego było mało, do akcji wkracza jeszcze daleko rozwinięty pod względem wibracji kontroler od PS5. Gracze będą mogli cieszyć się niezwykłymi wrażeniami za sprawą technologii haptycznej oraz adaptacyjnych spustów. Pozwoli to na lepsze odczuwanie tego, co akurat dzieje się z pojazdem, jak pracują hamulce i tak dalej.

Miłośnicy prędkości będą mieli prawdziwą ucztę w 4K i 60 klatkach na sekundę już wkrótce, bowiem premiera Gran Turismo 7 odbędzie się 4 marca 2022 roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)