Gran Turismo 7 w State of Play. Już w tym tygodniu poznamy nowe szczegóły

Gran Turismo 7 w State of Play. Już w tym tygodniu poznamy nowe szczegóły

Gran Turismo 7 w State of Play. Już w tym tygodniu poznamy nowe szczegóły
Źródło zdjęć: © Sony
31.01.2022 14:48

Pierwsze w tym roku State of Play odbędzie się w środę (2 lutego) o godzinie 23:00 polskiego czasu, a wydarzenie ma skupić się w szczególności na pokazie Gran Turismo 7. To dobra wiadomość dla fanów tej serii, zwłaszcza, że zapowiada się na bardzo obszerną prezentację.

Jesteśmy przygotowani na ponad 30 minut nowych materiałów z PS5 i szczegółów rozgrywki w Gran Turismo. – czytamy na blogu PlayStation. Jednocześnie, na oficjalnym koncie facebookowym tej serii gier, pojawił się wpis przedstawiający sekcję modernizacji i konserwacji samochodów. Czyżby obie sytuacje miały ze sobą związek?

W tym samym wpisie nie pada żadna inna nazwa gry, więc nie wiadomo, czy przygotowano dla widzów "coś jeszcze". Niewykluczone, że Sony zaprezentuje nowe materiały z nadchodzącego Horizon Forbidden West, chociaż z drugiej strony nie ma co narzekać na ilość nowych materiałów z tej nadchodzącej produkcji.

Nadchodzące State of Play jest bardzo interesujące, zwłaszcza jeśli uwzględnimy ostatnie ruchy Microsoftu, które zmuszają Sony do działania. Całość obejrzymy o godzinie 23:00 czasu polskiego na Twitchu i YouTube.

Przypomnijmy, że Gran Turismo 7 zadebiutuje 4 marca 2022 roku, a im bliżej premiery, tym więcej nowych informacji otrzymujemy, takich jak sposób działania kontrolerów DualSense w grze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)