Gran Turismo 6 wreszcie dostanie rozbudowany edytor torów

Gran Turismo 6 wreszcie dostanie rozbudowany edytor torów

Gran Turismo 6 wreszcie dostanie rozbudowany edytor torów
marcindmjqtx
30.09.2015 11:23, aktualizacja: 05.01.2016 14:52

Niby zawsze lepiej późno, niż wcale. Ale Polyphony chyba trochę zbyt mocno wzięło sobie do serca to przysłowie.

Fajnie, że będzie. Może kogoś to jeszcze ucieszy. Nie wątpię, że PS3 z Gran Turismo 6 w paszczy wciąż stoi w salonach największych zapaleńców. Ale oni pamiętają, że opcję tworzenia własnych torów obiecano im już podczas zapowiedzi gry, w maju 2013 roku.

Ba, teraz mają czasem problemy, by przypomnieć działowi wsparcia technicznego, że niektórzy naprawdę dalej chcieliby grać, ale nie mogą. Pamiętacie list naszego czytelnika?

Jak informuje GTPlanet, edytor tras zostanie udostępniony już dziś w formie aplikacji na iOS i Androida. I będzie dużo bogatszy od generatora losowych torów z "piątki". Będziemy mieć pełną kontrolę nad kształtem, nawierzchnią i szerokością drogi. Sami wybierzemy też elementy pobocza.

Zapisane w aplikacji dzieło zostanie przypisane do konta PSN i będziemy mogli harcować po nim zarówno w trybue Arcade, jak i w sieci. Możliwe będzie też dzielenie się torami ze znajomymi.

To jak - faktycznie lepiej tak późno? Czy mogliby sobie już dać spokój i w stu procentach skupić się nad Gran Turismo 7?

[źródło: GTPlanet]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)