Gran Turismo 5 może być wydane w każdej chwili

Gran Turismo 5 może być wydane w każdej chwili

Jakub Jatkiewicz
15.10.2009 13:50

Fani gier samochodowych posiadający PlayStation 3 z niecierpliwością czekają na premierę Gran Turismo 5, o szybsze wydanie domaga się również Sony, a tymczasem Kazunori Yamauchi nic sobie z tego nie robi, gdyż chce dopracować swoje dzieło do perfekcji.

Twórca stwierdził ostatnio, że w zasadzie Gran Turismo 5 jest już gotowe i można je wydać w każdej chwili, ale premiera nie nastąpi do czasu, aż on sam nie będzie pewny, że wszystko zostało zrobione jak tylko najlepiej jest to możliwe.

"Skala tego tytułu jest przytłaczająca, tak więc codzienne postępy są powolne, jednak posuwamy się do przodu w stałym tempie. Wszystkie podstawowe elementy są gotowe, ale w tej chwili staramy się dodać do wszystkiego odrobinę więcej.

Możemy ją wydać w każdej chwili, ale chcę mieć to to klasyczne odczucie w tylu GT 'Czy naprawdę musieliśmy się posuwać tak daleko?' Chcę wyjść poza oczekiwania graczy".

Ostatecznie Yamauchi może mieć rację i pomimo wielu narzekań na odwlekająca się w czasie premierę, dodatkowy czas prawdopodobnie wyjdzie grze na dobre, tym bardziej, że konkurencja nie śpi i zaplanowana na ten miesiąc Forza 3 zbiera same bardzo pochlebne recenzje.

fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)