Grałeś w Paragon? Nie ściągniesz pakietu startowego dla abonentów PS Plus [Aktualizacja: Już ściągniesz]

Grałeś w Paragon? Nie ściągniesz pakietu startowego dla abonentów PS Plus [Aktualizacja: Już ściągniesz]
05.07.2016 14:54
Grałeś w Paragon? Nie ściągniesz pakietu startowego dla abonentów PS Plus [Aktualizacja: Już ściągniesz]
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Szczerze mówiąc, nie jestem zdziwiony, że akurat ta gra znów sprawia problemy.

Aktualizacja: Zgodnie z przewidywaniami problem został naprawiony błyskawicznie:

326805750867580970

Oryginalny wpis: Nie jest mi też specjalnie przykro, że Epic i Sony znów dostają po łbie od graczy. Jeśli sprzedajesz betę darmowej gry w pudełku bez wielkiej ostrzegawczej naklejki, to moim zdaniem zasługujesz na całą złą karmę, jaka cię spotka.

Ale do rzeczy. Częścią pakietu comiesięcznych darmowychzgwiazdką gier dla abonentów PlayStation Plus miał być Pakiet Startowy dla gry MOBA od Epic - Paragon. To nie tylko możliwość zagrania, ale i bonusy, wyceniane normalnie na równowartość 20 dolarów.

Paragon - PS Plus Trailer - Free for July 2016

Problem w tym, że jeśli pobraliście klienta gry z PS Store wcześniej, na przykład by brać udział w testach wersji alpha, to Pakiet Startowy jest teraz niedostępny. Czemu?

326805750867908650

Pewnie jest tu gdzieś dowcip o zachowywaniu paragonów, ale szczerze mówiąc trochę się zagotowałem. Jestem pewien, że gdy zachodnia część naszego globu już się obudzi, wszystko zostanie wyprasowane. Ale póki co gracze zaczynają się słusznie pieklić. Na forum Epic. Na Facebooku Paragona. Na forum PlayStation. Popieklmy się i my. Jesteśmy w końcu częścią rodziny PS Plus, która składa się już z ponad 20 milionów płacących członków.

326805750868039722

Dobrze, że ponoć Furi jest lepsze, niż wyglądało na zwiastunach... To chyba najsmaczniejszy kąsek lipcowej oferty, bo Gat out of Hell dobrze się zaczyna ale szybko się nudzi.

Maciej Kowalik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)