Gracze rozdają kopie Final Fantasy 7 dotkniętym pandemią

Gracze rozdają kopie Final Fantasy 7 dotkniętym pandemią

Gracze rozdają kopie Final Fantasy 7 dotkniętym pandemią
06.04.2020 17:45

Żeby nie było, że tylko złe wiadomości.

Do premiery pierwszej części remake'u Final Fantasy VII zostało już tylko kilka dni. Pierwsze recenzje w branżowych serwisach pokazują, że warto było czekać, a gra Square Enix może być jednym z jaśniejszych elementów otaczającej nas rzeczywistości w tych dniach.

O to, żeby nie była jedynym jaśniejszym elementem otaczającej nas rzeczywistości postanowili zadbać fani na Reddicie.

Final Fantasy VII Remake - Final Trailer | PS4

Napisał frumpybuffalo. Do akcji szybko przyłączyli się kolejni użytkownicy Reddita, oferując wsparcie dla tych, którzy z różnych powodów w ostatnim czasie nie znajdują się w najlepszej sytuacji finansowej - jak chociażby mechanikowi, czy pracującemu jako jedyny w rodzinie ojcowi, któremu zredukowano pracę do 10 godzin w tygodniu.

Mogłoby się wydawać, że w takiej sytuacji obdarowywanie ludzi grami jest mało istotne. Jednak dla bardzo wielu dotkniętych trudnościami finansowymi w związku z koronawirusem możliwość uchwycenia się czegoś, co przypomina im o normalności - jak choćby właśnie oczekiwanej gry - może się okazać nie do przecenienia dla zdrowia psychicznego.

Słowem - pozostaje tylko przyklasnąć. I czekać na tego remake'a, no trzeba będzie jakoś zagrać, tak czy inaczej, prawda?

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)