Gracze po raz kolejny pokazują swoje niezrównoważenie, czyli groźby śmierci pod kierunkiem twórcy Spider-Mana

Gracze po raz kolejny pokazują swoje niezrównoważenie, czyli groźby śmierci pod kierunkiem twórcy Spider-Mana

Gracze po raz kolejny pokazują swoje niezrównoważenie, czyli groźby śmierci pod kierunkiem twórcy Spider-Mana
05.10.2020 20:13

O Jezu, gracze.

Jak można się już było zorientować w zwiastunie, opublikowanym w zeszłym tygodniu, nadchodzący remaster Spider-Mana na PS5 zmieni nie tylko jakość oprawy graficznej. Nowa wersja gry, dołączana do Spider-Man: Miles Morales w wydaniu Ultimate, wprowadzi również nowy wygląd głównego bohatera.

Marvel's Spider-Man Remastered | PS5

Jak wynika z materiału, który możecie zobaczyć powyżej, Sony postanowiło nieco odmłodzić Petera Parkera. Jest to najpewniej próba dopasowania jego wyglądu do aktualnej wersji filmowego bohatera, w którego wciela się Tom Holland.

No i oczywiście, że gracze (jeżeli ten termin ma jeszcze w ogóle jakiś sens) musieli na to zareagować jak banda irytujących, przekonanych o własnej nieomylności rozpuszczonych dzieciaków. Zamiast, jak normalne, zdrowie funkcjonujące w społeczeństwie jednostki zareagować na tego newsa wzruszeniem ramion i rzuconym pod nosem "ok" (jeżeli w ogóle jest on wart reagowania w jakikolwiek sposób) postanowili grozić twórcom gry śmiercią.

Jak napisał na twitterze Bryan Intihar - dyrektor kreatywny z Insomniac Games - od publikacji nowego zwiastuna otrzymuje groźby śmierci od nieznajomych mu osób. W nadzwyczaj spokojnej wypowiedzi zaapelował o nierobienie tego.

Nie wiem, kto jeszcze identyfikuje się jako "gracz", ale to określenie staje się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej pejoratywne. Wszyscy lubimy gry wideo, pewnie, to świetna i ciekawa forma rozrywki. Ale gracze? Jezu, tylko nie gracze.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)