Gracze nie chcą DLC? Ci tutaj się go domagają

Gracze nie chcą DLC? Ci tutaj się go domagają01.07.2013 14:59
Gracze nie chcą DLC? Ci tutaj się go domagają
marcindmjqtx

Łaska pańska na pstrym koniu jeździ? Czasami DLC jest oczerniane i wytykane palcami, a czasami gracze sami się go domagają.

Tak jest właśnie w tym przypadku. Jakiś czas temu ujawniono, że nie będzie już więcej dodatków do bijatyki z "gwiazdami" PlayStation, czyli All-Stars Battle Royale. Tymczasem w internetowym portfolio Mike'a Edwardsa, który pracował przy grze, pojawił się model Darta, postaci z gry The Legend of Dragoon wydanej na PSX w 2001 roku, z logiem ASBR. Na bohatera tego czekało wielu graczy.

Oficjalnie Sony Santa Monica nie przygotowuje więcej rozszerzeń do All-Stars Battle Royale, bo poprzednie słabo się sprzedały. Strona, które organizuje całą akcję, pisze tak:

Isaac Clarke i Zeus, dwie poprzednie postaci z DLC, nie sprzedały się dobrze, bo nikomu na nich nie zależało, nikt ich nie oczekiwał. A Dart to jedna z najbardziej pożądanych postaci do All Stars. Fani chcą więc zapewnić Sony, że zależy im na PlayStation All-Stars Battle Royale i jeśli nowe DLC zostanie wydane, to je kupią. Cała akcja polega na pisaniu twittów z hashtagiem #ReleaseDart na konta Sony Santa Monica i Setha Killiana, głównego designera gry. Jest także internetowa petycja (choć nie jest zbyt popularna...).

Interesujące, że jeśli Dart zostałby wypuszczony, to musiałby dostać także rywala - plotki głoszą, że może to być Abe z Oddworld.

Ciekawe, czy uda się coś wskórać...

Tomasz Kutera

327159226156345623
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)