Zmien skórke
Logo Polygamii

Gracze Fallouta 76 proszą Bethesdę o przywrócenie jednego z błędów

To im już zupełnie namiesza w głowach...

Wczorajszy patch 1.0.3.1 do Fallouta 76 wprowadził bardzo wiele bardzo potrzebnych poprawek do najnowszej gry Bethesdy. Wśród nich znalazła się jedna, którą gracze przyjęli z brakiem entuzjazmu. Okazało się, że naprawiono coś, co wprawdzie było błędem, ale według wielu – działało właśnie tak, jak powinno.

W sprawie chodzi o zadanie nazwane “Feed the People” (Nakarm tłumy). To jedno z tzw. “wydarzeń publicznych” (public events), w których mogą wziąć udział wszyscy na serwerze. Ci, którzy się na to zdecydują, polują na składniki do przyrządzenia potrawki, a później bronią maszyn, które przetwarzają składniki.

Na koniec zadania wszyscy na serwerze otrzymują puszkę potrawki. A właściwie – otrzymywali, bo jak się okazało, nie było to zgodne z zamierzeniami twórców. Tak naprawdę nagrodę powinni dostać tylko ci, którzy wzięli udział w zadaniu. To, że działo się inaczej, było wynikiem błędu.

Tyle tylko, że według graczy to pierwotne, błędne działanie wydarzenia było ciekawsze i bardziej zgodne z jego nazwą. Podobało im się, że wspólnie pracowali na coś, co odczuwali później wszyscy. I teraz postulują na Reddicie, by Bethesda przywróciła pierwotne działanie zadania.

Wychodzi więc na to, że nawet jak Bethesda faktycznie poprawia błędy, to i tak znajdą się tacy, którzy powiedzą, że tylko psuje. Za dobrą monetę z kolei firma może wziąć fakt, że kogoś w ogóle ta gra na tyle obchodzi.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
3 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PentaStar
Użytkownik

W siedzibie Bethesdy wystrzeliły korki od szampanów – oto gracze proszą o błędy. W końcu cały ten wysiłek nie poszedł na marne 🙂

palmtoface
Użytkownik

Całe 20 osób jeszcze grających będzie dobrze wspominać ten dzień w którym dostali puszkę zupy od twórców.

larrylurex
Użytkownik

xD dobre z tą zupą – ciekawe czy nie za słona

Aimagylop
Użytkownik

To raczej kolejny gwóżdź do trumny studio – gracze lepiej rozumieją założenia gry niż jej twórcy.

Popularne wpisy

Popularne Gry