Gracze czekają na Wiedźmina 3, a fani skończyli wielką modyfikację do pierwszego - oto Powrót Białego Wilka

Wiecie, że pierwszy Wiedźmin ukazał się aż 7 lat temu?

Gracze czekają na Wiedźmina 3, a fani skończyli wielką modyfikację do pierwszego - oto Powrót Białego Wilka
marcindmjqtx

13.05.2014 | aktual.: 05.01.2016 15:38

Pierwszy Wiedźmin  musi mieć grupkę oddanych fanów. Ukazał się w 2007 roku, wiele lat temu, a w 2011 r. dostaliśmy jego następcę. Rok po jej premierze fani rozpoczęli prace nad modyfikacją do części pierwszej - choć przecież mogli grać w dwójkę. Z początku niewielką, chcieli głównie pozmieniać interfejs. Z czasem jednak projekt się rozrósł.

W wydanym właśnie modzie Powrót Białego Wilka najbardziej rzuca się w oczy nowy wygląd Wiedźmina Geralta. Oprócz tego twórcy wśród najważniejszych zmian wymieniają:

  • kompletną przebudowę interfejsu użytkownika - nowy ekran opcji, ekwipunek, dziennik, ekran medytacji i inne;
  • stworzenie od nowa wyglądu wielu postaci: oprócz Geralta to m.in. Triss czy Jaskra;
  • nowe cut-scenki w karczmach;

Jak wygląda nowyy Geralt możecie zobaczyć poniżej, a modyfikację pobrać z tej strony.

Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka Community Project

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.