Gracze chcą dostać zremasterowane Call of Duty: Modern Warfare 2

Gracze chcą dostać zremasterowane Call of Duty: Modern Warfare 2

Gracze chcą dostać zremasterowane Call of Duty: Modern Warfare 2
marcindmjqtx
11.03.2015 16:07, aktualizacja: 05.01.2016 15:11

Czyżby jedna z najbardziej popularnych serii gier miała doczekać się przedstawiciela stajni "Remastered"?

Jeden z fanów serii Call of Duty pokusił się o stworzenie petycji skierowanej do Activision mającej na celu zmotywowanie Amerykanów do zremasterowania odsłony o podtytule Modern Warfare 2. Petycję oczywiście składać może każdy i niewiele musi z tego wynikać, ale tę konkretną podpisało już ponad 95 tysięcy osób.

Ktoś krzyknie: "Kotlety, wszędzie kotlety!" i będzie miał pewnie sporo racji. Choćby dziś na rynek trafia podrasowana edycja DmC : Devil May Cry. Trzeba również wspomnieć odświeżone The Last of Us, GTA V czy Tomb Raidera i w zasadzie wymieniać można by bez końca. Obecna generacja konsol pełna jest podrasowanych produkcji, które docelowo trafiały na jej poprzedniczkę. Czasami takie odgrzewanie wychodzi świetnie, czasami tragicznie, ale jak widać jest wielu graczy, którzy lubią wracać do ogranych już tytułów, jeśli nieco się je unowocześni.

Nowa moda, a może brak świeżych IP? Co powoduje, że z tęsknotą i żalem patrzymy w przeszłość? A wy chętnie sięgacie po zremasterowane wersje gier, czy może jesteście zdania, że tego typu praktyki psują rynek i rozleniwiają studia deweloperskie?

[źródło: Forbes]

Mateusz Wacyra

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)