Gracie jeszcze w E.Y.E. Divine Cybermancy? To dla Was będzie dodatek z nowymi trybami wieloosobowymi

Gracie jeszcze w E.Y.E. Divine Cybermancy? To dla Was będzie dodatek z nowymi trybami wieloosobowymi

Gracie jeszcze w E.Y.E. Divine Cybermancy? To dla Was będzie dodatek z nowymi trybami wieloosobowymi
marcindmjqtx
24.04.2013 17:16, aktualizacja: 21.01.2016 16:46

A jak nie gracie, to może warto. Twórcy nadal dłubią przy swojej grze, czyniąc ją coraz lepszą.

E.Y.E. Divine Cybermancy nie była hitem. Niektórzy kłociliby się nawet o to, czy była nawet dobrą grą. Mi się jednak ta dziwna mieszanina magii, religii, cyberpunka, Warhammera, Shadowruna i innych zamknięta w FPSie zmieszanym w RPG z mało czytelnym interfejsem. Dużo i ładnie pisał o niej Paweł Schreiber. Wracając do tego tekstu mam wrażenia, że nawet poświęciłem jej nieco za mało czasu. Cóż, będzie okazja to naprawić.

Bowiem mimo mieszanych ocen twórcy dalej kochają swoje dzieło. Oprócz tego, że dotychczas łatali i poprawiali E.Y.E., to teraz jeszcze ogłosili, że wydadzą bezpłatny dodatek Blood Games do gry wieloosobowej. Wcześniej była tylko kooperacja.

Blood Games to dwa nowe tryby - Battle Royal, czyli deathmatch, gdzie dostajemy trochę punktów na zakup specjalnych mocy. A Team Artifact to walka dwóch drużyn o kontrolę nad artefaktem. Należy go przetransportować na teren wroga. Trochę przypomina to Counter Strike, gdzie obie oddziały walczą o bombę. Każda ma też zapas ratujących życie resurectorów - gdy się skończą, przegrywa.

Oprócz tego darmowy dodatek zawiera jeszcze cztery misje do trybu kooperacji i masę drobnych poprawek. Nieźle, jak na grę wydaną w 2011 roku.

Paweł Kamiński

[RPS]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)