Gra Roku Czytelników Polygamii - Wielki Finał!

Gra Roku Czytelników Polygamii - Wielki Finał!31.12.2012 12:54
Gra Roku Czytelników Polygamii - Wielki Finał!
marcindmjqtx

Z 32 gier na starcie, w finale zostały tylko dwie. Zgadniecie jakie?

Tak też, The Walking Dead pokonało Max Payne 3 i stanie w pojedynku z Far Cry 3, które zjadło Borderlands 2. Kto wygra? Wy decydujecie, więc głosujcie!

Przypomnijmy: w 2010 roku Waszą Grą Roku zostało Red Dead Redemption, w 2011 - Wiedźmin 2.

My tylko przypomnimy, co pisaliśmy o obu grach. Paweł Winiarski pisał w swojej recenzji:

Bałem się tego, co przyniesie Far Cry 3. Cały czas mam w pamięci słabą dwójkę, która poza oprawą graficzną niczym nie zachwycała. Z trzecią odsłoną jest zupełnie inaczej. Otwarty świat jest dodatkiem, atrakcją "dla chętnych”, zachęcającą jednak otwarcie do jego eksploracji. Świetnie poprowadzona historia wciąga i absorbuje. Far Cry 3 to też emocjonująca strzelanka, która daje sporo frajdy zarówno podczas pociągania za spust jak i oglądania pięknych widoków. To murowany kandydat do najlepszej strzelanki tej jesieni i przede wszystkim gra warta polecenia.

The Walking Dead było grą dzieloną na odcinki, więc tekstów ukazało się kilka, ale przypomnijmy cytat z recenzji epizodu pierwszego, autorstwa Pawła Kamińskiego:

Kiedy ostatnio grając w grę o zombie zawahaliście się przed wbiciem siekiery w przegniły łeb? W której grze o trupach najcenniejszym znaleziskiem jest nie amunicja, a coś do jedzenia? W której z nich przez cztery godziny wystrzeliliście jeden pocisk? W której mieliście sekundy na podjęcie decyzji, która zaważy na ludzkim życiu? I która gra o zombie rozgrywa się głównie w dialogach? "The Walking Dead" właśnie.

Głosujcie, wyniki po Nowym Roku!

Redakcja

327128276353640727
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)