Gra Roku Czytelników Polygamii 2013: nominacje!

Gra Roku Czytelników Polygamii 2013: nominacje!13.12.2013 10:30
Gra Roku Czytelników Polygamii 2013: nominacje!
marcindmjqtx

Jak co roku zapraszamy Was do udziału w plebiscycie, w którym to Wy zdecydujecie, która produkcja zostanie Grą Roku.

Zasady są proste i identyczne, jak w poprzedniej edycji. Dzisiaj rozpoczynamy zbierać Wasze zgłoszenia dotyczące tytułów, które powinny się znaleźć w plebiscycie. W komentarzu pod tą notką każdy może podać maksimum 32 tytuły, które jego zdaniem zasługują na nominacje. Oczywiście, można podać dowolną mniejszą liczbę gier (w ten sposób nawet zwiększa się ich szanse). Każda taka gra dostaje od Was jeden punkt.

W najbliższy poniedziałek zbierzemy i podliczymy Wasze nominacje. 32 gry, które zbiorą najwięcej punktów, zostaną zakwalifikowane do właściwego głosowania. W drodze losowania (z którego obejrzycie wideo) utowrzymy drabinkę, abyście mogli wybierać w kolejnych etapach.

W komentarzach możecie podawać tytuły wszystkich gier, jakie ukazały się w 2013 roku, bez względu na to, czy pojawiły się na konsolach, pecetach czy smartfonach, w dystrybucji fizycznej czy cyfrowej. Liczy się data premiery. Zasadniczo w redakcji uważamy, że nie powinno się uwzględniać wersji beta, gier epizodycznych, których sezony jeszcze nie zostały zakończone oraz portów z innych platform, których oryginalne wersje ukazały się w poprzednich latach - ale to Wasza gra roku, więc zostawiamy Wam zupełnie wolną rękę. To tylko sugestia.

Na Wasze nominacje czekamy do niedzieli, 15 grudnia, do godz. 23:59. W poniedziałek je podliczymy, wylosujemy pary i ruszymy z dalszą częścią plebiscytu (uwaga: jeśli się nie wyrobimy - co może się zdarzyć, jeśli głosów będzie bardzo dużo - wtedy pierwsza runda ruszy we wtorek. Ale głosy można tak czy inaczej zostawiać do niedzieli).

Pamiętajcie, że to tylko zabawa, a nie wybory prezydenckie. Mamy nadzieję, że i Wy, i my będziemy się dobrze bawić :).

Redakcja

326844718703536407
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)