Gra półrocza czytelników Polygamii - bez niespodzianek w pierwszej rundzie

Strona głównaGra półrocza czytelników Polygamii - bez niespodzianek w pierwszej rundzie
08.06.2010 12:38
Gra półrocza czytelników Polygamii - bez niespodzianek w pierwszej rundzie
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Dzisiaj około godziny 12 zakończyła się pierwsza runda plebiscytu na najlepszą grę półrocza. Komu udało się awansować?

bEDuHDBx

Niespodzianek nie było, awansowali faworyci. Jedyne co zwróciło moją uwagę, to fakt, iż Splinter Cell dostał potężnego łupnia od strzelanki EA. Nie ma fanów Ubi na sali?

W pierwszej ćwierćfinałowej parze spotkają się prawdziwi giganci - God of War 3 i Mass Effect 2. Pojedynek sequeli będzie bardzo ciekawy. Gra Sony z pewnością zdobędzie głosy fanów PS3, ale Mass Effect 2 może liczyć na głosy wszystkich graczy. Osobiście będę głosować na ten drugi tytuł.

W drugiej parze walkę stoczą Demon's Souls i Heavy. To już nie jest tak wyrównany pojedynek i myślę, że Heavy Rain bez problemu poradzi sobie z czarnym koniem. Tak też będę głosować.

bEDuHDBz

Niespodzianką dla mnie była przegrana Darksiders z Just Cause 2. Szkoda. Na szczęście (przepraszam fanów JC2) Red Dead Redemption doprowadzi wszystko do porządku.

Ostatnia para to starcie Battlefield: Bad Company 2 z niedocenianym przez wielu Alanem Wake'em. I chociaż obydwie gry są doskonałe (spędziłem przy nich masę czasu), to serce podpowiada mi, że należy oddać głos na pana pisarza.

Zakończenie ćwierćfinałów planujemy na 14 czerwca.

Do głosowania! Radek Zaleski

bEDuHDBF

PS Sprawdziłem jeszcze kto ile głosów dostał. W pierwszej rundzie największą popularnością cieszyło się Red Dead Redemption, zaraz przed God of War 3 i Mass Effect 2. Będzie gorąco. Mało kto natomiast głosował na Prince of Persia: Zapomniane Piaski.

327274959737672505
bEDuHDCv