Gotuj z Geraltem

Gotuj z Geraltem

Gotuj z Geraltem
Adam Piechota
01.06.2017 11:28

Czyli o pomysłowej akcji promocyjnej Gwinta, jaką przygotowali CD Projekt RED i Nerds' Kitchen.

Kojarzycie Nerds' Kitchen? To polska stronka z przepisami dla graczy. Znajdziecie tam chociażby zupę na wzór tej z kolacji u Bakerów w Resident Evil VII, Wasteland Colę z Fallouta, drinki z Dishonored i masę innych. Jasne, "potrawy wzorowane" na tych z grach to często wyłącznie zajawkowa otoczka misternie zbudowana wokół normalnych przepisów (wszak spaghetti z Hitmana to po prostu spaghetti, podobnie jak amerykańskie naleśniki z Saint's Row). Ale nie mamy nic przeciw - fajny pomysł to fajny pomysł, należy go docenić. Zakładam jednak, że teraz Nerds' Kitchen zaliczy ogromny wzrost popularności. Autorka wraz z CD Projekt RED przygotowała sporą - i pozytywną, dlatego wspominamy - akcję z okazji startu otwartej bety Gwinta.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana | Zwiastun filmowy

Darmowy e-book z trzynastoma wiedźmińskimi przepisami, żeby "zamienić swój pokój w wypełnioną zapachami i smakami karczemną izbę". Całość wykonana na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo konkurs z walizką okołogwintowych gadżetów. A nie powiem - patrząc na zdjęcia podpłomyków lub kanapki z kurczakiem, uruchamia się we mnie tak gigantyczny głód, że nerwowo zerkam na konto. Gdzie ta wypłata?

Obraz

Przypominam, że w Gwinta możecie bez problemu zagrać i na pecetach, i na konsolach (choć przydałby się jeszcze na Switchu). Warto przygotować michę gulaszu dyniowego i zainstalować betę. Tylko ostrzegam, że wciąga jak bagno. Warto najpierw rozprawić się z sesją/zaliczeniami/przedwakacyjnym planem treningowym.

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)