Gotowi na betę Destiny 2? Oto co musicie wiedzieć

Gotowi na betę Destiny 2? Oto co musicie wiedzieć

Gotowi na betę Destiny 2? Oto co musicie wiedzieć
Maciej Kowalik
18.07.2017 14:06

Na przykład, że na PS4 można grać już dziś.

Przynajmniej w teorii, bo tylko Podróżnik raczy wiedzieć co będzie działo się z serwerami o 19:00. Może być różnie. Ale w teorii owszem - posiadacze zamówień przedpremierowych na tę konsolę zagrają najwcześniej. Jutro dołączą do nich kupujący kota w worku na Xboksie One.

Destiny 2 – oficjalny zwiastun premiery otwartej bety [POL]

Ale płacić z góry nie trzeba. Destiny 2 na konsolach będzie dostępne też w ramach otwartej bety, w dniach 21-23 lipca. Pecetowa beta została zaplanowana na sierpień.

Jeśli macie kod na wczesny dostęp, klienta bety na Xboksie i PS4 możecie ściągać już od kilku dni. To w sumie wskazane, by nie tracić czasu i od razu dać nura w udostępnioną zawartość. Złożą się na nią:

  • pierwsza misja fabularna kampanii - "Powrót do domu"
  • trzyosobowy szturm "Odwrócona iglica", w którym zmierzymy się z czymś co frakcja Cabal obudziła pod powierzchnią planety Nessus
  • PVP w Tyglu (Crucible), w ramach dwóch trybów

Czy potrzebujecie Xbox Live Gold/PlayStation Plus by zagrać w betę? Nie. Fabularną misję rozegracie bez abonamentów. Ale do zabawy z innymi graczami będą już potrzebne.

Destiny 2 w całej swej okazałości (oby) trafi do sklepów 9 września. W odróżnieniu od części pierwszej, w pełnej polskiej wersji językowej.

Destiny 2 – światowa premiera zwiastuna ogłaszającego „Odezwa” [PL]

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)