Gotowi na betę Destiny 2? Oto co musicie wiedzieć

Strona głównaGotowi na betę Destiny 2? Oto co musicie wiedzieć
18.07.2017 14:06
Gotowi na betę Destiny 2? Oto co musicie wiedzieć
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Na przykład, że na PS4 można grać już dziś.

Przynajmniej w teorii, bo tylko Podróżnik raczy wiedzieć co będzie działo się z serwerami o 19:00. Może być różnie. Ale w teorii owszem - posiadacze zamówień przedpremierowych na tę konsolę zagrają najwcześniej. Jutro dołączą do nich kupujący kota w worku na Xboksie One.

Destiny 2 – oficjalny zwiastun premiery otwartej bety [POL]

Ale płacić z góry nie trzeba. Destiny 2 na konsolach będzie dostępne też w ramach otwartej bety, w dniach 21-23 lipca. Pecetowa beta została zaplanowana na sierpień.

Jeśli macie kod na wczesny dostęp, klienta bety na Xboksie i PS4 możecie ściągać już od kilku dni. To w sumie wskazane, by nie tracić czasu i od razu dać nura w udostępnioną zawartość. Złożą się na nią:

  • pierwsza misja fabularna kampanii - "Powrót do domu"
  • trzyosobowy szturm "Odwrócona iglica", w którym zmierzymy się z czymś co frakcja Cabal obudziła pod powierzchnią planety Nessus
  • PVP w Tyglu (Crucible), w ramach dwóch trybów

Czy potrzebujecie Xbox Live Gold/PlayStation Plus by zagrać w betę? Nie. Fabularną misję rozegracie bez abonamentów. Ale do zabawy z innymi graczami będą już potrzebne.

Destiny 2 w całej swej okazałości (oby) trafi do sklepów 9 września. W odróżnieniu od części pierwszej, w pełnej polskiej wersji językowej.

Destiny 2 – światowa premiera zwiastuna ogłaszającego „Odezwa” [PL]

Maciej Kowalik

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)