Google Play Pass w Polsce. Co znajdziemy w abonamencie na "mobilki"?

Google Play Pass w Polsce. Co znajdziemy w abonamencie na "mobilki"?

Google Play Pass w Polsce. Co znajdziemy w abonamencie na "mobilki"?
01.10.2020 13:47

Google Play Pass w Polsce to nic innego jak abonament na gry mobilne i na tabletowe. To kolejna bo Xbox Game Pass, PS Plus czy EA Play propozycja subskrypcyjna. Podobieństw między tymi dwoma usługami jest jednak niewiele.

Nie znajdziemy tu wielkich tytułów, premier AAA ani treści ekskluzywnych. Google celuje głównie w gry, które uruchomimy na smartfonie. Są to rzeczy większe, jak chociażby "Star Wars: Knights of the Old Republic", ale nacisk położono na produkcje pokroju "Limbo", "Stardew Valley" czy "This War of Mine".

Google obiecuje dostęp "do setek aplikacji i gier, bez reklam oraz wewnętrznych zakupów.

"Co miesiąc pojawiać się będą również kolejne aplikacje i gry - nowe wydania, takie jak Olo Loco i Bright Paw czy świetne tytuły - Dakka Squadron od Phosphor albo seria Worms od Team17, które pojawią się pod koniec tego roku" – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Pierwszy miesiąc korzystania z Google Pay Pass jest bezpłatny. Za kolejny zapłacimy 22,99 zł, natomiast roczna opłata wyniesie 139,99 zł.

Bardzo istotne i godne pochwały jest umożliwenie dzielenia się subskrypcją z członkami rodziny. W sumie z jednego konta może korzystać pięć osób. Każdy użytkownik otrzyma własny dostęp, który nie będzie wpływał na konta pozostałych.

Musicie jednak pamiętać, że  Google Play Pass działa na urządzeniach mobilnych i tabletach z aplikacją Sklep Play w wersji 16.6.25 lub nowszej oraz Androidem 4.4 lub nowszym. iOS ma od tego własny Apple Arcade.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)