Google Play Pass w Polsce. Co znajdziemy w abonamencie na "mobilki"?

Google Play Pass w Polsce to nic innego jak abonament na gry mobilne i na tabletowe. To kolejna bo Xbox Game Pass, PS Plus czy EA Play propozycja subskrypcyjna. Podobieństw między tymi dwoma usługami jest jednak niewiele.

Google Play Pass w Polsce. Co znajdziemy w abonamencie na "mobilki"?

01.10.2020 13:47

Nie znajdziemy tu wielkich tytułów, premier AAA ani treści ekskluzywnych. Google celuje głównie w gry, które uruchomimy na smartfonie. Są to rzeczy większe, jak chociażby "Star Wars: Knights of the Old Republic", ale nacisk położono na produkcje pokroju "Limbo", "Stardew Valley" czy "This War of Mine".

Google obiecuje dostęp "do setek aplikacji i gier, bez reklam oraz wewnętrznych zakupów.

"Co miesiąc pojawiać się będą również kolejne aplikacje i gry - nowe wydania, takie jak Olo Loco i Bright Paw czy świetne tytuły - Dakka Squadron od Phosphor albo seria Worms od Team17, które pojawią się pod koniec tego roku" – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Pierwszy miesiąc korzystania z Google Pay Pass jest bezpłatny. Za kolejny zapłacimy 22,99 zł, natomiast roczna opłata wyniesie 139,99 zł.

Bardzo istotne i godne pochwały jest umożliwenie dzielenia się subskrypcją z członkami rodziny. W sumie z jednego konta może korzystać pięć osób. Każdy użytkownik otrzyma własny dostęp, który nie będzie wpływał na konta pozostałych.

Musicie jednak pamiętać, że  Google Play Pass działa na urządzeniach mobilnych i tabletach z aplikacją Sklep Play w wersji 16.6.25 lub nowszej oraz Androidem 4.4 lub nowszym. iOS ma od tego własny Apple Arcade.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.