Golf na luźno i wesoło - New Everybody's Golf zmierza na PS4

Golf na luźno i wesoło - New Everybody's Golf zmierza na PS4
marcindmjqtx

08.12.2015 15:37, aktual.: 05.01.2016 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tym razem stworzycie swojego golfistę od podstaw i pospacerujecie nim swobodnie od dołka do dołka.

Amatorski, humorystyczny golf na konsole PlayStation powraca, tym razem na sprzęt z czwórką na końcu. New Everybody's Golf zostanie utrzymane w duchu serii, oferując przy tym kilka nowych opcji.

Zamiast odblokowywać nowych golfistów, gra pozwoli stworzyć własnego - zadbamy o jego wygląd i umiejętności, a grając i wykonując różne zadania, zdobędziemy nowe poziomy, które pozwolą powiększyć możliwości naszego wesołego sportowca. New Everybody's Golf nie przeniesie nas też automatycznie do każdego kolejnego dołka - zamiast tego swobodnie przewędrujemy pole golfowe, czy to pieszo, czy za kierownicą wózka. Notka na blogu PlayStation mówi nawet o innych aktywnościach jak łapanie ryb w okolicznym stawie...

... I to nie samotnie. Najnowsza odsłona wykorzysta możliwości sieciowe konsoli i zaprosi innych graczy na to samo pole golfowe. Zagramy we współpracy i przeciwko sobie, odblokujemy nagrody i weźmiemy udział w turniejach. Poniżej obejrzycie zwiastun gry, który przypomni Wam specyficzną stylistykę serii.

[źródło: blog PlayStation]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)