GOG przygotował specjalny prezent dla fanów Wiedźmina

Strona głównaGOG przygotował specjalny prezent dla fanów Wiedźmina
17.03.2020 15:00
GOG przygotował specjalny prezent dla fanów Wiedźmina
bDTZDCNy

A oprócz tego stara, dobra wyprzedaż, w której indyki przeplatają się z grami wysokobudżetowymi.

bDTZDCMR

Konieczność siedzenia w domu (lub przynajmniej zalecenie, bo przecież nikt nikogo nie zamyka) nie oznacza co prawda, że nie mamy co robić i dla mnie, jako osoby, która w zasadzie od zawsze pracuje zdalnie, niewiele się na dobrą zmienia. Podejrzewam jednak, że dla części z Was (zwłaszcza tej grupy, która uczęszcza jeszcze do szkoły, tudzież uczelnię) to dobra okazja do leniuchowania i oddawania się swoim ulubionym rozrywkom.

Gracze zdecydowanie nie mają powodów do narzekania, a nawet sam prezydent Wrocławia sugerował rodzicom, by dzieciaki oddały się swojej ulubionej rozrywce, o czym pisał dziś Barnaba.

Tutaj rodzi się pytanie: w co pograć? Pan Epic Regularnie dba o nasze cyfrowe biblioteczki, dodając co tydzień nowe tytuły, o czym dzielnie przypominam w piątkowych lub czwartkowych Rozchodniaczkach. Jeszcze do jutra możecie zgarnąć Mutazione, A Short Hike i Anodyne 2: Return to Dust, a już od czwartku dostaniemy pierwsze Watch Dogsy i Stanley Parable, czyli komentarz do tego, czym są gry wideo oraz jak reagują na nie gracze.

bDTZDCMT

GOG również nie zamierza próżnować i przygotował specjalną wyprzedaż, na której można zgarnąć całkiem sporo dobrych tytułów. Od siebie mogę polecić:

Pełna lista jest znacznie dłuższa, dlatego polecam zajrzeć, bo może akurat traficie tam na coś, na co polowaliście od dawna.

To jednak nie wszystko, co przygotował GOG, bo do jutra do godziny 15:00 możecie za darmo dodać do swojej biblioteki The Witcher Goodies Collection, czyli zestaw soundtracków, tapet i materiałów zza kulis wszystkich wiedźmińskich gier od CD Projekt Red.

Bartek Witoszka

bDTZDCNP