GOG przez przypadek rozdał tysiące gier - gracze je oddają

GOG przez przypadek rozdał tysiące gier - gracze je oddają

GOG przez przypadek rozdał tysiące gier - gracze je oddają
marcindmjqtx
27.07.2014 11:26, aktualizacja: 05.01.2016 15:33

Nawet w czarny piątek nie znajdziecie takich promocji.

Pamiętacie, jak pisaliśmy o tym, że GOG otwiera się na systemy Linux oraz o zorganizowanej z tej okazji wyprzedaży gier dla nich przeznaczonych? Okazuje się, że promocja była lepsza niż mogliśmy się tego spodziewać, a zniżki potrafiły osiągnąć 100%.

Jak informują użytkownicy forum GOG-a, w wyniku błędu systemu, który pojawił się na samym początku wyprzedaży, wszystkie dostępne tytuły można było otrzymać zupełnie za darmo. Rekordzista zdobył aż 21 tytułów. Jeszcze bardziej niespotykane było zachowanie tych, którzy wspomniany błąd wykorzystali. Najpierw od razu poinformowali administrację serwisu, a później poprosili o usunięcie ze swoich bibliotek dodanych przed chwilą produkcji. Jak argumentował jeden z nich:

Lubię darmochę, ale GOG bardziej. Błąd szybko został naprawiony, a wszystkie osoby, które zdążyły z niego skorzystać, otrzymały maila z informacją, że mogą gry zatrzymać.

Cześć, Dziękujemy za twoją uczciwość. Wczoraj w wyniku małego błędu z naszej strony, Ty i grupa innych szczęśliwców dostała gry z „Promocji dla Linuxa” za darmo. Nie martw się, nie mamy z tym problemu i możesz je zatrzymać. Tak, nie usuniemy ich z Twojego konta i mamy nadzieję, że będziesz się przy nich świetnie bawił. Oczywiście, jeśli chcesz, jak kilku innych członków naszej społeczności, możemy je zabrać z twojej biblioteki. Daj nam tylko znać odpowiadając na tego e-maila. Jeszcze raz: naprawdę nie ma problemu, jeśli chcesz je zatrzymać. Pozdrawiamy Ekipa GOG Co tutaj dużo pisać? Klasa sama dla siebie. Świetna robota!

[Źródło: Forum GOG]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)