God's Trigger - anioły i demony zaczną siać spustoszenie już w kwietniu

Strona głównaGod's Trigger - anioły i demony zaczną siać spustoszenie już w kwietniu
03.04.2019 11:07
God's Trigger - anioły i demony zaczną siać spustoszenie już w kwietniu
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska

To znaczy, znowu rozrabiają. Tylko tym razem zdają się dobrze przy tym bawić.

Judy i Harry to fajna para (chociaż nieoficjalna, mówimy tutaj o partnerach w biznesie). Demonica i anioł, każde wygnane ze swojej sfery, zmuszeni, by w świecie śmiertelników walczyć ramię w ramię z... praktycznie ze wszystkim. Oczywiście, zbliża się Apokalipsa, oczywiście, że kobieta walczy za pomocą bata (dokładniej, jest to ostrze na łańcuchu, ale wciąż #Furialubito). Jeśli dodamy do tego "rysowaną" grafikę, szybkie tempo i fajna rockowa muzę przygrywającą w tle, to szykuje się ciekawy tytuł akurat na wiosnę.

God's Trigger - Special Abilities Trailer

Studio One More Level zapowiada God's Triggera jako tytuł nasycony brutalną walką, w którym jeden cios jest w stanie zakończyć grę. Kampanię można przejść w trybie solo, przełączając się między bohaterami, ale twórcy zachęcają też do kooperacji z drugą osobą i opracowywania własnej taktyki polegającej na wspólnych combosach.

Bohaterowie posiadają szereg ciekawych umiejętności i sporo broni do wyboru. Każde ma inny arsenał czarów i nawet anioł potrafi mocno przyfasolić (zdecydowanie nie należał do tych strzelających serduszkami). Na najnowszym zwiastunie widać, jak ciekawie mogą ze sobą współpracować i że zwykły pęd przez masę przeciwników nie jest rozwiązaniem.

Wydawca, Techland, zaplanował premierę gry już na 18 kwietnia, na PC, Xbox One oraz PS4.

325381456128391132
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)