God's Trigger - anioły i demony zaczną siać spustoszenie już w kwietniu

God's Trigger - anioły i demony zaczną siać spustoszenie już w kwietniu

God's Trigger - anioły i demony zaczną siać spustoszenie już w kwietniu
Joanna Pamięta - Borkowska
03.04.2019 11:07, aktualizacja: 03.04.2019 11:23

To znaczy, znowu rozrabiają. Tylko tym razem zdają się dobrze przy tym bawić.

Judy i Harry to fajna para (chociaż nieoficjalna, mówimy tutaj o partnerach w biznesie). Demonica i anioł, każde wygnane ze swojej sfery, zmuszeni, by w świecie śmiertelników walczyć ramię w ramię z... praktycznie ze wszystkim. Oczywiście, zbliża się Apokalipsa, oczywiście, że kobieta walczy za pomocą bata (dokładniej, jest to ostrze na łańcuchu, ale wciąż #Furialubito). Jeśli dodamy do tego "rysowaną" grafikę, szybkie tempo i fajna rockowa muzę przygrywającą w tle, to szykuje się ciekawy tytuł akurat na wiosnę.

God's Trigger - Special Abilities Trailer

Studio One More Level zapowiada God's Triggera jako tytuł nasycony brutalną walką, w którym jeden cios jest w stanie zakończyć grę. Kampanię można przejść w trybie solo, przełączając się między bohaterami, ale twórcy zachęcają też do kooperacji z drugą osobą i opracowywania własnej taktyki polegającej na wspólnych combosach.

Bohaterowie posiadają szereg ciekawych umiejętności i sporo broni do wyboru. Każde ma inny arsenał czarów i nawet anioł potrafi mocno przyfasolić (zdecydowanie nie należał do tych strzelających serduszkami). Na najnowszym zwiastunie widać, jak ciekawie mogą ze sobą współpracować i że zwykły pęd przez masę przeciwników nie jest rozwiązaniem.

Wydawca, Techland, zaplanował premierę gry już na 18 kwietnia, na PC, Xbox One oraz PS4.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)